PL / EN
GALA DYPLOMOWA MIĘDZYNARODOWEJ SZKOŁY KOSTIUMOGRAFII I PROJEKTOWANIA UBIORU 2014

GALA DYPLOMOWA MIĘDZYNARODOWEJ SZKOŁY KOSTIUMOGRAFII I PROJEKTOWANIA UBIORU 2014

Ten wieczór należał do nich! Zobaczcie naszą relację z Gali Dyplomowej MSKPU, podczas której mogliśmy zobaczyć aż 20 kolekcji tegorocznych absolwentów.

To było uroczyste ukoronowanie ich 2,5-letniej nauki, docenienie najlepszych, a także prawdziwa konfrontacja z rodzimą branżą mody. Na widowni ok. 800 osób – od dziennikarzy po gwiazdy aż do przedstawicieli firm odzieżowych, a na wybiegu pomysły tegorocznych absolwentów. Tego wieczora wszystko musiało się udać!

 

Nas nie mogło tam zabraknąć, dlatego w miniony wtorek, podczas Gali Dyplomowej Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru, obejrzeliśmy dwadzieścia dyplomowych kolekcji - młodą polską modę, która ma szansę zaistnieć poza murami uczelni.

 

Największe brawa i uznanie za swoje projekty otrzymała Magdalena Floryszczyk, która wyróżniona została kilkakrotnie m.in. przez Mariusza Przybylskiego, a także przez gościa specjalnego Claudię Simao, związaną z uczelnią IADE oraz portugalską edycją Vogue. Duet Paprocki&Brzozowski wybrał natomiast Martę Gorczycę, która swoją kolekcję zaprezentuje na ich majowym pokazie. LAMODE.INFO także miało swojego faworyta – Katarzynę Kryst, którą nagrodziliśmy za najlepszą kolekcję. Wszystkim gratulujemy!

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: MSKPU | Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru |

podobne artykuły