Logotyp serwisu lamode.info
GABINET KOSMETYKI LEKARSKIEJ BELLA – PRZYJDŹ PO PIĘKNO

GABINET KOSMETYKI LEKARSKIEJ BELLA – PRZYJDŹ PO PIĘKNO

Długoletnie doświadczenie i zadowolenie klientów to najlepsza wizytówka. Poznajcie Gabinet Medycyny Lekarskiej Bella, miejsce, gdzie profesjonaliści zadbają o nasze piękno.

W czasach, gdy nasz wygląd to często sprawa pierwszorzędna, coraz chętniej i intensywniej dbamy o naszą twarz, ciało czy paznokcie. Zabiegi pielęgnacyjne, odmładzanie czy nawet inwazyjna korekta to już działania na porządku dziennym. Jednak ich poziom zaawansowania i często głęboka ingerencja bezwzględnie wymagają obecności eksperta, najlepiej z długoletnim doświadczeniem i nienaganną opinią wśród klientów.

 

Przy ulicy Pięknej 20 w Warszawie, mieści się Gabinet Kosmetyki Lekarskiej o wdzięcznej i idealnej rzec można nazwie – Bella. To właśnie tu zespół ekspertów z 15-letnim doświadczeniem w sposób dyskretny i w kameralnej atmosferze dba o nasze dobre samopoczucie, pomagając w realizacji marzeń o byciu pięknym.

 

Oferta gabinetu jest szeroka – od zabiegów kosmetycznych, mechanicznych czy lekarskich na twarz i ciało, w Belli zasięgniemy także pomocy u dermatologa i chirurga plastycznego. To tu także zafundujemy sobie skuteczne i efektywne zabiegi odmładzające na twarz z zastosowaniem botoxu, kwasu hialuronowego, mezoterapii igłowej czy laseru. Domeną gabinetu jest medycyna estetyczna, leczenie trądziku i powikłań potrądzikowych, a także usuwanie blizn (autorskie programy leczenia) oraz, co istotne, ścisła współpraca lekarza dermatologa z kosmetyczką. W salonie leczy się bowiem nie tylko skutki, ale także szuka dogłębnie przyczyny występującego u pacjenta problemu. Tak profesjonalne podejście, prawidłowa diagnoza i odpowiednio do tego dobrane postępowanie kosmetyczne lub farmakologiczne są gwarantem zadowolenia i długoletniego już sukcesu „pięknego gabinetu”.

 

Gabinet Bella to nie tylko kameralne wnętrze, szeroka gama zabiegów, ale przede wszystkim zespół zaangażowanych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy regularnie biorą udział w szkoleniach w Polsce i za granicą, stale podnosząc swoje kwalifikacje. W tym roku gabinet otrzymał również wyjątkowy certyfikat dla Lekarza Medycyny Estetycznej uznający 15 lat doświadczenia w działalności. Wspomnianym certyfikatem w Polsce może pochwalić się jedynie elitarne grono 90 lekarzy medycyny estetycznej, do tego grona należy również właściciel gabinetu Bella – dr dermatologii Magdalena Łopuszyńska – twórca i serce kliniki przy Pięknej 20, która dba o każdy szczegół i satysfakcję klientów na każdym etapie pracy z pacjentem.

 

 

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Bella

ul. Piękna 20, Warszawa

tel. 22 625 33 00

tagi: Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Bella | Bella | modne miejsce | pielęgnacja | uroda |

podobne artykuły