Logotyp serwisu lamode.info
BURSZTYNOWA KOMNATA SMAKU – RESTAURACJA AMBER ROOM

BURSZTYNOWA KOMNATA SMAKU – RESTAURACJA AMBER ROOM

Kreatywność kulinarna i najwyższa jakość składników – oto Amber Room, restauracja, która łączy tradycję polskiej kuchni z najnowszymi trendami w kreowaniu potraw. Odkryjcie z nami to niezwykłe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy.

Amber Room  to nie tylko prestiżowa lokalizacja  i eleganckie, zabytkowe wnętrza Pałacu Sobańskich, to przede wszystkim smakowita kuchnia polska w nowoczesnym wydaniu, dbająca w najdrobniejszym szczególe o doznania smakowe gości. Świadczą o tym liczne tytuły i wyróżnienia przyznane restauracji, w tym najważniejsze - obecność w Czerwonym Przewodniku Michelin „Main Cities of Europe 2011” z odznaczeniem aż czterech symboli sztućców w pięciostopniowej skali.

 

O podniebienie gości dba szef kuchni, Robert Skubisz, który umiejętnie łączy w serwowanych potrawach polską tradycję ze światowymi trendami kulinarnymi. Dania jego autorstwa, jak tatar z tuńczyka z purée z awokado i marynowaną rzodkiewką, filet z łososia, który podawany jest z pieczonymi burakami, warzywami confit oraz kopytkami bazyliowymi czy też barszcz grzybowy z łazankami, zadowolą nawet najbardziej wymagających. Domeną Amber Room jest menu degustacyjne oraz sezonowe menu a la carte, dzięki któremu goście restauracji mogą skosztować nowych i inspirujących smaków zgodnych z aktualnie obowiązującą porą roku. Wyjątkowym powodzeniem cieszy się biznes lunch (3-daniowe propozycje szefa kuchni zmieniane każdego dnia) w cenie 79 zł.

 

Doskonała atmosfera i autorsko wyselekcjonowane składniki to gwarancja niezapomnianych doznań smakowych, które czynią Amber Room  tłem odpowiednim dla spotkań biznesowych i towarzyskich.

tagi: Amber Room | restauracja | modne miejsce | Warszawa |

podobne artykuły