PL / EN
FRYZURY ŚLUBNE: TRENDY 2018

FRYZURY ŚLUBNE: TRENDY 2018

Romantyczne i swobodne w stylu boho, czy retro kok a'la Bardot?

Upięcia ślubne z warkoczem, retro fale z filmu „Wielki Gatsby”, czy uczesania w stylu boho? A może fryzura z kwiatem albo wstążką? Poznajcie trendy w temacie stylizacji włosów panny młodej!

FRYZURY ŚLUBNE Z WARKOCZEM

W tym sezonie styliści proponują „kłos”, czyli wariant spleciony z cieńszych pasemek przekładanych na przemian. Taka technika jest polecana pannom młodym, które chcą nadać swojej ślubnej fryzurze objętości. W przypadku gęstych włosów, stylizacja wygląda równie efektownie. Nowością w zakresie tworzenia modnych upięć jest kok złożony z kilku warkoczy na wzór Zosi, głównej bohaterki „Pana Tadeusza”.


FRYZURY ŚLUBNE W STYLU BOHO

Styl boho to nawiązanie do rustykalności, sielskości, natury i pewna forma nonszalancji. W zakresie fryzur modne są więc włosy rozpuszczone, swobodnie upięte, saute bądź dekorowane ozdobą w postaci żywego kwiatu. Luźne sploty, czy warkocze wykonane z całości włosów, sprawiające wrażenie niedopracowanych i rozwianych na wietrze. W klimat boho wpiszą się także lekkie fale w stylu Kate Moss, których pasma okalające twarz są luźno upięte z tyłu głowy. Pozornie niedbale ułożone włosy przypomną o letnich i beztroskich wieczorach na łonie natury.

POLECAMY: MAKIJAŻE ŚLUBNE TRENDY 2018


FRYZURY ŚLUBNE W STYLU BARDOTKI

Lata 60. nieustannie inspirują projektantów i stylistów włosów. To hołd złożony w stronę kobiecości, dlatego w zakresie fryzur królują wysokie koki zdobione delikatną chustą, kokardą, bądź opaską, czy lekko podtapirowane, częściowo upięte loki. Prekursorką w zakresie retro trendów była francuska aktorka, ikona mody i baletnica, Brigitte Bardot. Współcześnie takie ultra kobiece fryzury zobaczycie m.in. u Lany del Rey, czy Natalie Portman.

POLECAMY:  NAJPIĘKNIEJSZE FRYZURY ŚLUBNE 


FRYZURY ŚLUBNE W STYLU RETRO

Nowy Jork, 1922 rok - pamiętacie modne fryzury gwiazd w filmie „Wielki Gatsby”? Uczesania w stylu retro nawiązujące do mody lat 20. i 30. stanowią alternatywę dla panien młodych poszukujących niezależności, wygody i elegancji. Krótko ścięte, precyzyjnie wymodelowane włosy, wytworne falowane grzywki, upięcia na bok oraz wariacje dekorowane spektakularnymi aplikacjami: piórami, opaskami oraz biżuteryjnymi broszkami stanowią ślubne inspiracje w sezonie wiosna lato 2018. Retro fryzury w wydaniu Taylor Swift zobaczycie w hiszpańskim serialu „Las chicas del cable”.


W naszej galerii prezentujemy trendy fryzjerskie na wiosnę i lato 2018. Zobaczcie!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: fryzury | ślub | wiosna lato 2018 | jesień zima 2018 | historia mody | TRENDY |

podobne artykuły