PL / EN
NAJPIĘKNIEJSZE FRYZURY ŚLUBNE

NAJPIĘKNIEJSZE FRYZURY ŚLUBNE

…jakie udało nam się znaleźć na Instagramie!

Sezon ślubny w pełni! Przy tworzeniu stylizacji na ten wyjątkowy dzień warto zadbać o najmniejszy detal, obok sukni, butów i akcesoriów, ważne są również makijaż i fryzura. My zajmiemy się dzisiaj tym ostatnim elementem. Przeglądamy Instagram w poszukiwaniu najgorętszych trendów fryzjerskich i śpieszymy Wam przekazać, co obecnie najbardziej porusza fanów social mediów!

Fryzury ślubne – trendy 2017

Cieszy nas, że w trendach ślubnych powrócono do prostoty i naturalności. Styl boho, minimalizm i powrót do klasyki stały się popularne w modzie wybiegowej, ulicznej, ale również ślubnej. Z radością żegnamy skomplikowane koki i piętrowe stylizacje, a z wielką przyjemnością witamy rozpuszczone włosy, lekkie fale, luźne kucyki i warkocze oraz swobodne upięcia. Panny młode szukają pięknych w swej prostocie rozwiązań, które jedynie podkreślą ich urodę, a nie przyćmią ją nadmiarem ozdób, doczepianych tresek i lakieru do włosów.

ZOBACZ TEŻ: SUKNIE ŚLUBNE OD POLSKICH PROJEKTANTÓW

Akcesoria do ślubnych fryzur

Swój prawdziwy renesans przeżywają dzisiaj akcesoria do włosów. Możecie wykończyć kok dekoracyjną spinką, do rozpuszczonych włosów dodać opaskę lub tiarę, kucyk związać aksamitną tasiemką, a w luźny warkocz wpleść żywe kwiaty. Jeżeli jednak macie bogato zdobioną suknię, warto postawić na prostą fryzurę bez dodatków.

KONKURS: WYJEDŹ Z NAMI NA PARIS FASHION WEEK!

Szukacie wymarzonej fryzury na swój ślub? Zainspirujcie się naszym albumem!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: ślub | fryzury | wiosna lato 2017 | INSTAGRAM |

podobne artykuły