PL / EN
FREJA BEHA ERICHSEN W KAMPANII RESERVED JESIEŃ ZIMA 2013/2014 – WSZYSTKIE ZDJĘCIA!

FREJA BEHA ERICHSEN W KAMPANII RESERVED JESIEŃ ZIMA 2013/2014 – WSZYSTKIE ZDJĘCIA!

Zobaczcie wszystkie zdjęcia i wideo z najnowszej kampanii Reserved na jesień zimę 2013/2014 z Freją Behą Erichsen w roli głównej!

Z dala od zgiełku miast, pośród bajkowych krajobrazów i na łonie natury – tam można poczuć wolność, także modową! Szczególnie, gdy w urokliwe okolice Edynburga zabiera nas jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych modelek w branży. Freja Beha Erichsen od stóp do głów ubrana w polską modę przechadza się na zdjęciach m.in. po przyzamkowych ogrodach, wprowadzając nas w melancholijny nastrój skłaniający do rozmyślań.

 

Na tę kampanię Reserved na jesień zimę 2013/2014, której twarzą została piękna Dunka, czekaliśmy niecierpliwie. Po publikowaniu ujęć z backstage'u czy lookbooka wciąż pozostawała ciekawość efektów końcowych.

 

Fotograf Mateusz Stankiewicz wyciągnął z modelki całą jej tajemniczość, którą widać uchwyconą na zdjęciach. Stylizacje złożone z kolekcji Premium Soldier, hołdujące nowoczesnej klasyce, połączono z wyrazistymi akcesoriami, a dzięki cętkom pokrywającym m.in. płaszcze stworzono look, który bardzo przypomina ten, jaki Freja preferuje, na co dzień.

 

Jest spójnie, estetycznie i co najważniejsze ciekawie! Wykorzystany potencjał, jaki niesie ze sobą angaż Freji Behy Erichsen na pewno pozwoli Reserved zdobyć tytuł najlepszej polskiej kampanii sezonu. Jeśli promować polskie marki to tylko z pomocą środków z najwyższej półki.

 

źródło: youtube.com

 


video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Freja Beha Erichsen | Freja Beha Erichsen w kampanii Reserved | kampania jesień zima 2013/2014 | Mateusz Stankiewicz | Reserved |

podobne artykuły