Logotyp serwisu lamode.info
FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND AW 2011/12 – POKAZÓW DZIEŃ DRUGI

FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND AW 2011/12 – POKAZÓW DZIEŃ DRUGI

Przedstawiamy relację ze sceny OffOutOfSchedule, na której zaprezentował się Konrad Parol oraz z Alei Projektantów, gdzie odbył się pokaz kolekcji Agaty Wojtkiewicz.

Pierwsza relacja z dzisiejszego dnia to opis dwóch bardzo różnych kolekcji –Najemników, czyli mrocznych projektów Konrada Parola oraz wesołej, optymistycznej linii autorstwa Agaty Wojtkiewicz.

 

Konrad Parol kolekcją Najemnicy silnie opowiedział się po buntowniczej stronie mody. Wśród materiałów wykorzystano głównie skórę o gładkiej fakturze przypominającej średniowieczne zbroje, grubą wełnę i dzianinę. Paletę kolorystyczną zdominowała czerń i ciemna szarość. Całość świetnie współgrała z industrialnym, pofabrycznym wnętrzem i narastającą, prostą kompozycyjnie a jednocześnie poruszającą muzyką.

 

Agata Wojtkiewicz to „weteranka” polskiego Fashion Week – wystąpiła na wszystkich jego edycjach. Kolekcją na sezon jesień-zima 2011/12 pragnęła przełamać opinię projektantki „okazjonalnej” – tworzącej na zamówienie i na potrzeby wielkich gal. Istotnie, udało jej się zerwać z tym stereotypem. Jej linia, inspirowana latami 70. XX wieku zestawiła radosne, słoneczne odcienie żółtego i pomarańczowego z rudą skórą i futrem.

 

Musimy przyznać, że Fashion Week Poland jest coraz bardziej emocjonujący! Śledźcie uważnie LAMODE.INFO w oczekiwaniu na świeżą porcję zdjęć prosto z Łodzi!

 

A w naszej galerii zdjęcia z pokazu Konrada Parola i Agaty Wojtkiewicz.

tagi: Fashion Week Poland | Agata Wojtkiewicz | Konrad Parol |

podobne artykuły