PL / EN
FASHION WEEK POLAND PAŹDZIERNIK 2012 – POKAZ KOLEKCJI ANNISS

FASHION WEEK POLAND PAŹDZIERNIK 2012 – POKAZ KOLEKCJI ANNISS

Skóry, przeźroczystości i śliskie materiały – wszystko to podane w przystępnym pret-a-porter. Zobaczcie, co na swoim pierwszym łódzkim pokazie w ramach OFF Out Of Schedule zaprezentowała marka Anniss.

Pierwszy dzień pokazów ze strefy OFF Out Of Schedule już za nami. W popołudniowych godzinach mogliśmy obejrzeć m.in. kolekcję na wiosnę lato 2013 krakowskiej marki Anniss, która po raz pierwszy zawitała na łódzki tydzień mody. Na wybiegu zaprezentowano „Local Fighters” – projekty, w których jednak ciężko doszukać się jednoznacznej inspiracji. Podobno wspólnym mianownikiem wszystkich projektów miał być duch walki, którego ciężko było dostrzec.

 

Spodnie z szerokimi nogawkami i kolorowymi lamówkami, przeźroczyste koszule i komplety uzupełnione szerokimi pasami - wszystko to nawiązuje do ulicznych potyczek, które stały się elementem inspiracji. Dodatkiem do dość zachowawczych sylwetek były skórzane zakolanówki przypominające skarpetki z tegorocznego pokazu Prady. Kolekcja momentami od nieco kowbojskiej przeobrażała się w sportowe pret-a-porter, które przy tak obszernym i inspirującym temacie mogło być dużo lepsze.

 

Reklama:

Słoń Torbalski

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: FashionPhilosophy Fashion Week Poland Łódź 2012 | Fashion Week Poland | trendy wiosna lato 2013 | OFF Out Of Schedule | Anniss |

podobne artykuły