PL / EN
FASHION WEEK POLAND ŁÓDŹ KWIECIEŃ 2012 – POKAZ KOLEKCJI JAROSŁAWA EWERTA  - MINIONA EPOKA

FASHION WEEK POLAND ŁÓDŹ KWIECIEŃ 2012 – POKAZ KOLEKCJI JAROSŁAWA EWERTA - MINIONA EPOKA

Jarosław Ewert w swojej kolekcji nawiązał do mody minionych epok. Zobaczcie relację z pokazu podczas FashionPhilosophy Fashion Week Poland w ramach strefy OFF Out Of Schedule.

Jarosław Ewert postanowił wprowadzić gości pokazu w ramach strefy OFF Out Of Schedule podczas FashionPhilosophy Fashion Week Poland w romantyczny nastrój. Wzdłuż wybiegu ustawione były zapalone świeczki a po środku rozstawił się kwartet smyczkowy, który uświetnił całe wydarzenie.

 

Kolekcja Ewerta zatytułowana Lord to połączenie mody minionych epok i zaprezentowanie jej we współczesnym duchu. Projektant postanowił wykorzystać kolorystykę jednoznacznie kojarzącą się ze szlachtą i burżuazją – zobaczyliśmy więc plejadę czerni, złota i czerwieni. Postawił także na różnorodne tkaniny – koronki, futra czy imitacje skóry.

 

Z całej kolekcji najbardziej wyróżniał się męski zestaw, na który składała się koszula w kolorze lila z namalowaną na złoto kieszonką i czerwonymi pseudo-plamami, którą projektant połączył ze spodniami w zbliżonym kolorze. Nie ukrywamy, ze  ten model zdecydowanie najbardziej przypadł nam do gustu i mamy nadzieję, że w kolejnym sezonie zobaczymy u Ewarta więcej takich propozycji.

 

Tymczasem zajrzyjcie do galerii!

 

Patroni medialni FashionPhilosophy Fashion Week Poland: Elle, Kmag, Aktivist, Exklusiv, Vice, HIRO, Ultra i LAMODE.INFO.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Fashion Week Poland 2012 | FashionPhilosophy Fashion Week Poland Łódź 2012 | Fashion Week Poland | Jarosław Ewert |

podobne artykuły