PL / EN
FASHION POLICE - MAŁGORZATA SOCHA NA POKAZIE MARIUSZA PRZYBYLSKIEGO

FASHION POLICE - MAŁGORZATA SOCHA NA POKAZIE MARIUSZA PRZYBYLSKIEGO

Co znana aktorka ubrała na pokaz Mariusza Przybylskiego, który odbył się 14.03? Przyjrzeliśmy się z bliska stylizacji Małgorzaty Sochy! Sprawdźcie!

W piątkowy wieczór (14.03) w warszawskiej Hali Zdjęciowej przy ul. Domaniewskiej odbył się pokaz jubileuszowej kolekcji Mariusza Przybylskiego. To wydarzenie przyciągnęło wiele ciekawie prezentujących się ludzi z branży mody, fanów projektów Mariusza, a także gwiazd znanych z wielkiego ekranu. Na evencie spotkaliśmy m.in. Małgorzatę Sochę – znaną aktorkę - i to właśnie jej stylizacja najbardziej przykuła nasza uwagę! (Relację z pokazu przeczytacie tu, jeżeli zaś chcecie zobaczyć jakie gwiazdy pojawiły się na nim zajrzyjcie do naszej galerii).

 

Od czasu kiedy pod koniec lat 60. Yves Saint Laurent zrewolucjonizował modę projektując słynny le smoking, damski garnitur stał się ulubionym atrybutem pięknych i pewnych siebie kobiet. Marlena Dietrich nosiła go jeszcze przed wojną, w seksownej białej wersji rozsławiła go Bianca Jagger, a Diane Keaton w filmie Annie Hall podkradała go z prosto z szafy Woody’ego Allena. Damski garnitur jest także bohaterem piątkowej stylizacji Małgosi. Cały zestaw aktorki utrzymany był w kolorystyce przede wszystkim czerni. Eleganckie cygaretki marki COS, klasyczny top H&M, a do tego wysadzana diamencikami marynarka projektu Mariusza Przybylskiego. Całość gwiazda uzupełniła białą kopertówką Valentinoszpilkami w szpic Gianvito Rossi oraz biżuterią TOUS.

 

A Wy co myślicie o danej stylizacji? Naszym zdaniem Małgorzata po raz kolejny udowodniła, że jest jedną z najlepiej ubranych Polek. Zgadzacie się?

 

Małgorzata Socha Mariusz Przybylski pokazfot. EastNews

 


video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Małgorzata Socha | Mariusz Przybylski | Mariusz Przybylski pokaz | Mariusz Przybylski Night Air | gwiazdy Mariusz Przybylski |

podobne artykuły