PL / EN
FASHION POLICE – JOANNA HORODYŃSKA/POKAZ DAWIDA WOLIŃSKIEGO

FASHION POLICE – JOANNA HORODYŃSKA/POKAZ DAWIDA WOLIŃSKIEGO

Co znana stylistka ubrała na wczorajszy pokaz Dawida Wolińskiego? Przyjrzeliśmy się z bliska stylizacji Joanny Horodyńskiej! Sprawdźcie!

Wczoraj w warszawskiej Hali Zdjęciowej przy ul. Domaniewskiej odbył się pokaz najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego. To wydarzenie przyciągnęło wiele ciekawie prezentujących się ludzi z branży mody, fanów projektów Dawida, a także gwiazd znanych z wielkiego ekranu. Na evencie spotkaliśmy m.in. Joannę Horodyńską – znaną stylistkę - i to właśnie jej stylizacja najbardziej przykuła nasza uwagę! Asia jest muzą słynnego tandemu projektantów MMC, Ilony Majer i Rafała Michalaka, a więc jako twarz cenionej marki stylistka postawiła na total look w wydaniu właśnie MMC Studio Design, których pokaz mogliśmy oglądać przedwczoraj w Państwowym Muzeum Etnograficznym przy ul. Kredytowej (relację z pokazu przeczytacie tu, jeżeli zaś chcecie zobaczyć jakie gwiazdy pojawiły się na nim zajrzyjcie do naszej galerii, która znajduje się pod tym linkiem).

 

 

Cały zestaw Joanny utrzymany był w kolorystyce czerni i złota (bo to właśnie te kolory królują w najnowszej kolekcji Ilony Majer i Rafała Michalaka). Na stylizację składały się wysokie kozaki za kolano, które zostały zaprojektowane przez MMC wspólnie z obuwiczą marką Badura, bomber z haftami kwiatów w kolorze złota i czerwieni oraz rozkloszowana spódnica, którą charakteryzowały florystyczne wycięcia.  

 

 

A Wam jak się podoba dany zestaw? My jesteśmy bardzo na tak!

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Dawid Woliński pokaz | Dawid Woliński 13.02 | Joanna Horodyńska | Dawid Woliński pokaz gwiazdy | Dawid Woliński pokaz Joanna Horodyńska | gwiazdy na pokazie Dawida Wolińskiego |

podobne artykuły