PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ETNOPIA – POLSKA MARKA OBUWNICZA

ETNOPIA – POLSKA MARKA OBUWNICZA

Oryginalność i wygoda wcale nie muszą się wykluczać. Zobaczcie ciekawe propozycje obuwia na jesień z naturalnych materiałów od polskiej marki Etnopia

Naturalne materiały to podstawa ciepłego i wygodnego obuwia na jesień. Czasami taka funkcjonalność i praktyczność nie idzie w parze z estetyką, a jednak istnieją marki, które doskonale łączą oryginalność pomysłów z dobrą jakością. Co więcej, są one dostępne na naszym polskim rynku.

 

Pochodząca z Podhala marka obuwnicza Etnopia to wspólny projekt Wioletty Serafin, Magdaleny Serafin i Katarzyny Świerk. To niezwykle kreatywne trio tworzy ciekawe kolekcje obuwia z naturalnych materiałów, wśród których znalazły się skóra, wełna i len.

 

Projektantki zafascynowane polską kulturą i tradycją etno, w swoich oryginalnych projektach nawiązują do naszego rodzimego wzornictwa etnicznego. Jednymi z pierwszych propozycji Etnopii było obuwie „Czysta Forma”, wzorowane na kapcach góralskich, skórzane buty łączone z suknem, będącym podstawowym materiałem w produkcji tradycyjnych strojów ludowych.

 

W jesiennej kolekcji Babie Lato znajdziecie z kolei balerinki z sukna i skóry oraz botki Coco w modny wzór pepity. Nie zabrakło również ciekawych projektów obuwia dla panów.

 

Buty są szyte ręcznie w małej pracowni na Podhalu, na specjalne zamówienie klientów.

 

Poznajcie propozycje od polskiej marki!

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Etnopia | Etnopia obuwie | Etnopia kolekcja Babie Lato | Etnopia jesień 2013 |

podobne artykuły