PL / EN
DAVID BOWIE TWARZĄ KAMPANII LOUIS VUITTON

DAVID BOWIE TWARZĄ KAMPANII LOUIS VUITTON

Kolejne wcielenie żywej ikony glamrocka w najnowszej kampanii Louis Vuitton? Już wkrótce Davida Bowie zobaczymy w roli modela. Sprawdźcie szczegóły.

Od glamrockowego kosmity Ziggy’ego Stardusta po detektywa Nathana Adlera i dandysowatego Chudego Białego Księcia (Thin White Prince). David Bowie zmieniał swój wizerunek równie często jak gatunki muzyczne swoich albumów. Nic dziwnego, że ten sceniczny kameleon od kilku dobrych dekad fascynuje świat mody. Styl artysty miał znaczący wpływ na kolekcje m.in. Jeana Paula Gaultiera, Givenchy i Driesa Van Notena. Niejednokrotnie przy sesjach zdjęciowych do magazynów inspirowali się nim najlepsi styliści.

 

Wkrótce Davida Bowie zobaczymy w kampanii Louis Vuitton „L'Invitation au Voyage”, w towarzystwie modelki Arizony Muse. Jak donosi Women’s Wear Daily, zdjęcia robione tego lata w Wenecji, ujrzą światło dzienne jeszcze w tym roku.

 

David Bowie to kolejna wielka osobowość po Keithie Richardsie, Bono, Pele, Muhammedzie Ali i Catherine Deneuve, która pojawi się w kampanii francuskiego domu mody.

 

Z niecierpliwością czekamy na efekty współpracy.

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: David Bowie | David Bowie Louis Vuitton | David Bowie kampania Louis Vuitton | Arizona Muse |

podobne artykuły