PL / EN
STATION TO STATION – CIEKAWY PROJEKT MARKI LEVI’S

STATION TO STATION – CIEKAWY PROJEKT MARKI LEVI’S

Marka Levi’s podróżuje po Stanach Zjednoczonych, ma całkiem dobry gust muzyczny i zna się na sztuce. Poznajcie  akcję „Station To Station: A Nomadic Happening”, która odbyła się we wrześniu. 

Nomadzi nie przywiązują się do miejsc i nie posiadają stałego adresu zamieszkania. Ich nieustająca podróż warunkuje nie tylko ciągłe zmiany, ale również ekscytujące doświadczenia. Mocne wrażenia i szereg interesujących wydarzeń zapewniła ostatnio marka Levi’s, która wzięła udział w projekcie artystycznym Douga Aitkena „Station To Station: A Nomadic Happening”, akcji angażującej ważne postaci ze świata sztuki, muzyki, kulinariów i literatury.

 

Każdy przystanek, na którym zatrzymywał się pociąg z artystami, był gwarancją świetnej zabawy. Podróż zaczęła się na początku września: od Nowego Jorku, przez Pensylwanię, Illnois, Minnesotę, Nowy Meksyk, Arizonę i Kalifornię. Ci, którzy mieli okazję zatrzymać się na powyższych stacjach, skorzystali ze wspaniałej okazji uczestnictwa w ciekawych wystawach i występach muzycznych.

 

Wśród artystów Station To Station, znaleźli się m.in. Ariel Pink’s Haunted Graffiti, Beck, Cat Power, Thurston Moore & John Moloney/Caught on Tape i Twin Shadow. W czasie trwania akcji można było zobaczyć prace takich twórców jak Jim Jarmusch, Kenneth Anger, Bruce Conner, Oskar Fischinger, Nicolas Provost, Robert Rauschenberg, czy Stephen Shore. Dodatkowo był dostępny namiot Levi’sa, który na czas wydarzenia zmieniał się w mini galerię sztuki, w której artyści wykonywali w czasie rzeczywistym swoje dzieła i prezentowali je publiczności.  

 

Jutro już ostatni przystanek akcji, który będzie miał miejsce w Kalifornii, przy historycznej 16th Street Station w Oakland. Na taką podróż z pewnością nie trzeba by nas było długo namawiać. Wycieczka po Stanach Zjednoczonych i ciekawy line-up występów wydaje się wystarczająco kuszącą propozycją dla entuzjastów dobrej muzyki, sztuki i ekscytujących wrażeń. Liczymy na więcej podobnych akcji w niedalekiej przyszłości.

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Levi's | Levi's Station To Station | Station to Station: A Nomadic Happening |

podobne artykuły