Logotyp serwisu lamode.info
ESTÉE LAUDER PONOWNIE DLA DEREK LAM

ESTÉE LAUDER PONOWNIE DLA DEREK LAM

Już po raz czwarty marka Estée Lauder była odpowiedzialna za makijaż na pokazie Derek Lam. Zobaczcie propozycje na sezon wiosna lato 2012.

Rozświetlona skóra muśnięta słońcem, na ustach błyszczyk z odcieniem imbiru i neutralny kolor paznokci królowały na wybiegu w Lincoln Center podczas pokazu mody Derek Lam na sezon wiosna lato 2012. To już czwarty raz, kiedy kosmetyczna marka Estée Lauder zajęła się stworzeniem propozycji i wykreowaniem looku dla amerykańskiej marki odzieżowej.

 

Grupie makijażystów przewodził Dyrektor Kreatywny ds. Makijażu Estée Lauder, Tom Pecheux, a kwestią manicure’u zajęła się Jin Soon Choi.

 

Kolekcja Derek Lam na wiosnę 2012 została zainspirowana czystym minimalizmem i pustynnym pejzażem otaczającym dom Kaufmanna projektu Richarda Neutra w Palm Springs. Makijaż uzupełnia jego kreacje modowe spokojnym, ciepłym odcieniem świeżej cery, opalizujących oczu z przytłumionym żółtym kolorem cieni do powiek z miedzianymi i zielonymi odblaskami, z policzkami delikatnie podkreślonymi bronzerem i przejrzystymi, złotymi ustami. - podkreślił Tom Pecheux.

 

Jak Wam się podoba taka propozycja makijażu?

tagi: Derek Lam | Estee Lauder | trendy wiosna lato 2012 | makijaż | uroda |

podobne artykuły