PL / EN
DZIEWCZĘCA STYLIZACJA NATALII VODIANOVEJ

DZIEWCZĘCA STYLIZACJA NATALII VODIANOVEJ

Styl Natalii Vodianovej można określić mianem niebanalny i inspiurujący. Zobaczcie, czym tym razem zachwyciła nas rosyjska top modelka.

Życie Natalii Vodianovej jest niczym historia o Kopciuszku. Piękna, utalentowana dziewczyna, za młodu żyjąca w niedostatku dzięki determinacji spełnia wszystkie swe marzenia. Błyskawicznie rozpczyna światową karierę modelki, poślubia brytyjskiego milionera Justina Portmana (choć dziś jest już związana Antoinem Arnault), zostaje mamą trójki dzieci i wkracza w zupełnie inne sfery. Jest zdeterminowana, ambitna, a przy tym szlachetna i dobra, świat mody wariuje na jej punkcie. Podopnie z resztą jak my, bo Natalia to postać naprawdę nietuzinkowa, co z pewnością przejawia się w jej stylu - tym na salonach i tym na co dzień - zawsze niebanalnym i inspirującym.

 

Dziś przyglądamy się bliżej stylizacji modelki, którą zaprezentowała w Londynie podczas 'Caramel Baby and Child' tea party. Dziewczęca sukienka w kolorze granatowym ładnie podkreslająca talię, do tego para czółenek w odcienu żywej czerwieni i w tym ze samym kolorze dziergany kołnierzyk (hit tego sezonu!). Taka odsłona Natalii to dowód, że dziewczyna dokładnie wie, co w modzie piszczy i jak wyglądać modnie, acz niebanalnie. Sami zobaczcie!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: NATALIA VODIANOVA |

podobne artykuły