PL / EN
DŁUGIE FRYZURY – MODA ULICZNA WIOSNA LATO 2019

DŁUGIE FRYZURY – MODA ULICZNA WIOSNA LATO 2019

Naturalność, przedziałek na środku i francuska grzywka – oto najmocniejsze trendy na ten rok!

 

Trendy lansowane przez bywalców fashion weeków to nie tylko moda, ale również i uroda. Śledzimy, jakie ubrania i dodatki są popularne wśród fashionistów, ale z równie dużą uwagą podpatrujemy, jakie fryzury i makijaże są najczęściej wybierane przez gości tygodni mody. W końcu pełna stylizacja to nie tylko garderoba, ale również włosy i make-up. Dzisiaj bierzemy pod lupę fryzury damskie w wersji maxi. Zobaczmy, jakie cięcia i stylizacje z długich włosów będą modne wiosną i latem 2019!

TRENDY FRYZURY DŁUGIE WIOSNA LATO 2019


O trendach na nowy sezon opowiedział nam Tomasz Górecki, ekspert w dziedzinie stylizacji włosów, właściciel salonu Frizz Me: „Podobnie jak w modzie, tak we fryzjerstwie - stale powracamy do klasyki, którą nonszalancko miksujemy z awangardowymi elementami, dlatego zdecydowanie najmocniejszym trendem jest naturalność! Mam tutaj na myśli zdrowe i wypielęgnowane włosy, których charakter podkreślony jest przez dobre strzyżenie. Nie znam osoby, która chociaż raz nie narzekałaby na swoje włosy - formę, kolor czy to jak się układają. Często próbujemy zmieniać je „na siłę", tworząc fryzurę, która dobrze wygląda jedynie po wyjściu od fryzjera, a chyba nie o to nam chodzi? Czasami wystarczy po prostu poznać swoje włosy i odrobinę im pomóc, aby wydobyć ich naturalnych charakter - w myśl hasła #fryzurabezkasku! To, na co warto postawić, to naturalny look z przedziałkiem na środku, surferskie fale i francuska grzywka. Nie zapominajmy o luźnych upięciach, które mają być bardzo plastyczne, wręcz niewykończone, np. warkocze lub upięte nisko nad karkiem kucyki”.


ZOBACZ:
DŁUGIE NATURALNE WŁOSY - WYBÓR AGATY TANTER

ZOBACZ TEŻ: PÓŁDŁUGIE FRYZURY DAMSKIE – MODA ULICZNA WIOSNA LATO 2019

Jeżeli macie długie włosy i brakuje Wam na nie pomysłu lub zapuszczacie i szukacie inspiracji na nowy sezon, zajrzyjcie do albumu zdjęć i spójrzcie jak noszą się Paryż, Mediolan, Nowy Jork i Londyn!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: fryzury | wiosna lato 2019 | street fashion |

podobne artykuły