PL / EN
BLOND - TRENDY W KOLORYZACJI WIOSNA LATO 2019

BLOND - TRENDY W KOLORYZACJI WIOSNA LATO 2019

Cytrynowy, balonowy, a może żółty?

W sezonie wiosenno-letnim 2019 trendy w koloryzacji włosów blond wyznaczą dwa kierunki. Pierwszym będzie natura, a drugim fantazja. Idąc tym tropem, nie zabraknie słomkowych i miodowych odcieni, ale również platynowych, balonowo-różowych oraz cytrynowych. Takie warianty włosów blond widzieliśmy na pokazach mody m.in. Chanel, Jeremy'ego Scotta czy Marca Jacobsa.

ŻÓŁTY BLOND – TRENDY KOLORY WŁOSÓW WIOSNA LATO 2019

Żółty blond to ciepły, delikatny, ale wyrazisty wariant kolorystyczny. Yellow blond, bo tak brzmi jego angielska nazwa, spopularyzowała Georgia May Jagger, która właśnie w tym odcieniu czuła się doskonale. Bardzo jasna barwa dodaje kobiecie młodzieńczego wyrazu, symbolizując beztroskość i wakacje na plaży.

Żółty blond: 1. Christopher Kane 2. AF Vandervost, wiosna lato 2019 (fot. East News) 

CYTRYNOWY BLOND – TRENDY KOLORY WŁOSÓW WIOSNA LATO 2019

Cytrynowy blond to bardzo jasny, intensywny odcień włosów, który wpada w limonkę. Jest dedykowany naturalnym blondynkom z niebieskimi, szaro-zielonymi lub zielonymi oczami. Doskonale współgra z makijażem make-up no make-up – w związku z tym, że cechuje go mocna, cytrynowa poświata, nie lubi nadmiaru kosmetyków kolorowych. Blond w odcieniu limonki widzieliśmy na wiosenno-letnim pokazie Annakiki 2019.

Cytrynowy blond: 1. Laura Biagiotti 2. Annakiki, wiosna lato 2019 (fot. East News)

SŁOMKOWY BLOND – TRENDY KOLORY WŁOSÓW WIOSNA LATO 2019

Z ciepłymi, złotymi refleksami lub chłodny, słomkowy blond będzie królować w najbliższym sezonie. Symbolizujący naturę i młodość podkreśli urodę kobiet, klasyfikowanych jako wiosna i lato. Złociste, miodowe odcienie zwiastujące wakacje i rustykalny klimat wiodły prym na pokazach mody Chanel i Zimmermann.

POLECAMY: JAKI KOLOR WŁOSÓW BĘDZIE ODPOWIEDNI DLA MNIE? 

Słomkowy blond: 1. Chanel 2. Zimmermann, wiosna lato 2019 (fot. East News)

PLATYNOWY BLOND – TRENDY KOLORY WŁOSÓW WIOSNA LATO 2019

Odcień włosów kojarzony z Marilyn Monroe, hollywoodzką aktorką. Platynowy blond (ang. „icy white”) stanowił wykończenie stylizacji modelek na pokazie Marca Jacobsa czy Ralpha Laurena w sezonie wiosna lato 2019. Z tą różnicą, że drugi projektant połączył ultra kobiecy i kultowy odcień z nonszalancką grzywką, a pierwszy kreator zaproponował retro uczesania w stylu Brigitte Bardot i Amy Winehouse. Oczami wyobraźni powracamy więc do lat 50. i 90., promując blond uniesione koki.

Platynowy blond: 1. Ralph Lauren 2. Valentino, wiosna lato 2019 (fot. East News)

BALONOWY BLOND - TRENDY KOLORY WŁOSÓW WIOSNA LATO 2019

Symbolizujący beztroskość, kreatywność i fantazję. Bajkowy, balonowy blond kojarzony z bohaterami Disneya, dominował na wybiegu Marca Jacobsa. By zabawnemu kolorowi dodać nieco powagi, projektant zaproponował różowy odcień blondu w połączeniu z gładkim, uniesionym kokiem, zainspirowanym kultowym lookiem Audrey Hepburn w filmie „Śniadanie u Tiffany’ego”. Wiosną i latem 2019 w kwestii fryzur pozwalamy sobie na nieco więcej luzu, puszczając wodze fantazji. Blond róże nosimy także na falach typu beach waves.

Balonowy blond: 1. Marc Jacobs 2. Chiara Boni La Petit Robe, wiosna lato 2019 (fot. East News)

MIODOWY BLOND – TRENDY KOLORY WŁOSÓW WIOSNA LATO 2019

Miodowy blond jest niezwykle twarzowy i naturalny, przez co doskonały na wiosenne dni. To połączenie jasnego blondu z brązem, a czasem miedzią. Ma lekko złocistą poświatę, dzięki czemu wyjątkowo współgra z opalenizną. Świetnie komponuje się z brązowymi, piwnymi oraz orzechowymi kolorami oczu. Taki odcień włosów przewinął się na pokazie Chanel, Christopher Kane czy Chiara Boni La Petite Robe.

Miodowy blond: 1. Chiara Boni La Petit Robe 2. Christopher Kane (fot. East News)

W galerii prezentujemy najmodniejsze odcienie blondów na wiosnę 2019 – od cytrynowych po miodowe.

video

DIOR WIOSNA LATO 2019

tagi: włosy | kolory | wiosna lato 2019 | TRENDY |

podobne artykuły