PL / EN
FRYZURY W STYLU BOHO –  TRENDY WIOSNA LATO 2019

FRYZURY W STYLU BOHO – TRENDY WIOSNA LATO 2019

Z opaską, rzemykiem, warkoczem czy wiankiem? Wszystkie nosimy na wzór hipisek.

Od subtelnych, rozwianych na wietrze fal w stylu Kate Moss po awangardowe upięcia dekorowane chustą i nawiązujące do cyganerii – poznajcie najmodniejsze fryzury w stylu boho na wiosnę lato 2019!

FRYZURY BOHO – MODA WIOSNA LATO 2019

Fryzury boho to przede wszystkim warkocze, fale, subtelne i luźne podpięcia oraz włosy zdobione skórzanymi opaskami, piórami i wiankami. Mogą występować także w wersji awangardowej np. z chustą, karbowanymi pasmami czy wysoko upiętym kokiem. Takie propozycje zobaczycie m.in. na pokazach Alberty Ferretti czy Alexandra McQueena. Lekkie, dziewczęce i inspirowane naturą oraz lookiem hipisek.

Z WARKOCZAMI – FRYZURY W STYLU BOHO WIOSNA LATO 2019

Rozpuszczone włosy z akcentem w formie warkocza dodają wiosenno-letnim stylizacjom 2019 rustykalnego charakteru. Symbolizują bunt, zabawę i swobodę wyrażoną za pomocą pojedynczego kłosa, kilku drobnych warkoczy bądź jednego, grubego ulokowanego na boku. Czasami kłosy prezentują się w towarzystwie karbowanych włosów, a innym razem koków. Mogą zastąpić wianki i opaski, stanowiąc naturalne uzupełnienie fryzury.

Rozpuszczone włosy z warkoczem - fryzury w stylu boho, wiosna lato 2019

Z OPASKĄ LUB RZEMYKIEM – FRYZURY W STYLU BOHO WIOSNA LATO 2019

Fryzury boho uwielbiają akcesoria, takie jak pióra, opaski i rzemyki, dodające upięciom festiwalowego bądź romantycznego charakteru. Czasem drobne detale nawiązują do cyganerii, a innym razem sceny muzycznej. Wiosną 2019 noście je zatem na wzór hipisek, zestawiając z białymi haftowanymi bluzkami, krótkimi szortami i zamszowymi botkami w kowbojskim stylu!

Z opaską ślubną - fryzury w stylu boho, wiosna lato 2019

WIANEK WE WŁOSACH – FRYZURY W STYLU BOHO WIOSNA LATO 2019

Boho definiuje naturalność, swoboda, luz, ale i romantyzm. Dlatego fryzury w tym klimacie nierzadko stanowią wybór współczesnych panien młodych, które decydują się na ozdobienie włosów wiankiem ze świeżych, polnych kwiatów. Takie uczesania sprawdzą się także doskonale podczas garden party czy na weselu w plenerze.

Wianek we włosach - fryzury w stylu boho, wiosna lato 2019 

Z KOLOROWĄ CHUSTĄ – FRYZURY W STYLU BOHO WIOSNA LATO 2019

Apaszka lub chusta we włosach spleciona z warkoczem, luźno opadająca czy przewiązana w kokardę będzie nieodłącznym atrybutem nadchodzących letnich festiwali oraz plażowych stylizacji w klimacie boho. Może występować w wersji awangardowej symbolizując cyganerię, dążenie do wolności, podróże autostopem na wzór wagabundów, jak i przygodę życia. Uniwersalność i wielofunkcyjność tego dodatku czyni z niego ozdobę idealną na festiwal. Wykorzystajcie więc bandanę jako modną dekorację fryzury, jak i ochronę przed słońcem.

Kok z chustą - fryzury w stylu boho, wiosna lato 2019

LEKKIE FALE - FRYZURY W STYLU BOHO WIOSNA LATO 2019

By nosić fryzurę boho, wcale nie trzeba posiadać wyszukanych zdolności fryzjerskich. Wystarczy, że ułożycie włosy w subtelne fale, jak na pokazie Alberty Ferretti lub swobodnie potargacie pasma, by nawiązać do malowniczego świata hipisek, tańca boso na trawie czy zabawy na łące. Możecie je nosić w wersji długiej, średniej, jak i krótkiej, z grzywką i bez, zmierzwione bądź oplecione rzemykiem.

Fale: Alberta Ferretti, fryzury w stylu boho, wiosna lato 2019 (fot. East News)

POLECAMY: FRYZURY ŚLUBNE W STYLU BOHO

W galerii prezentujemy fryzury w stylu boho. Odkryjcie wiosenno-letnie inspiracje 2019 w temacie włosów na światowych pokazach mody i Instagramie.

video

ERDEM JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: włosy | wiosna lato 2019 | pokaz mody | TRENDY | INSTAGRAM |

podobne artykuły