PL / EN
NAJMODNIEJSZE FRYZURY NA WIELKANOC 2018

NAJMODNIEJSZE FRYZURY NA WIELKANOC 2018

Wielkanocne koki czy luźne upięcia? Oto nasze propozycje!

Wielkanoc tuż, tuż, dlatego już teraz warto pomyśleć nad charakterem fryzury, która ma dopełnić wiosenną stylizację. Poznaj najlepsze pomysły na świąteczne uczesania!

UWAGA, KONKURS! WYGRAJ METAMORFOZĘ WIZERUNKU Z REDAKCJĄ LAMODE.INFO I MARKĄ CAMELEO!

FRYZURY NA WIELKANOC 2018: TRENDY

W modzie są wszelkie romantyczne warkocze i luźno upięte koki. Dziewczęce, stylowo i swobodnie ułożone włosy korespondują z porą roku, jaką jest wiosna. Te uczesania pasują do każdego kształtu twarzy i do rozmaitych stylizacji. Nawet jeśli planujesz założyć sukienkę typu princeska czy spodnie z wysokim stanem w kolorze wielbłądzim, kok doda Ci szyku. Oryginalną opcją jest połączenie warkoczy i ich upięcie w jedną całość.

FRYZURY NA WIELKANOC W STYLU GWIAZD

Możesz też iść za przykładem ikon kina i mody oraz postawić na retro kok w stylu Audrey Hepburn czy Bardotki. Z polskich gwiazd, podejrzyj fryzurę Nataszy Urbańskiej, która postawiła na długą, wycieniowaną grzywkę. Zagraniczne celebrytki i trendsetterki m.in. inspirują pod względem falowanych bobów i krótkich fryzur z pokręconych włosów, które zapewniają wygodę i są jednocześnie lekkie. Elegancki kucyk w stylu Reese Witherspoon to alternatywa dla miłośniczek upiętych włosów.

POLECAMY: BOB NAJMODNIEJSZA FRYZURA

Wielkanocna fryzura powinna być lekka, romantyczna, stylowa bądź po prostu szykowna. W naszej galerii zdjęć znajdziesz propozycje modnych wariacji na temat włosów.

video

CALVIN KLEIN WIOSNA LATO 2019

tagi: wiosna 2018 | TRENDY |

podobne artykuły