PL / EN
NAJMODNIEJSZE FRYZURY NA WIELKANOC 2019

NAJMODNIEJSZE FRYZURY NA WIELKANOC 2019

Minimalistyczne koki, kokardy we włosach czy podwinięte kosmyki? Oto nasze propozycje!

Wielkanoc 2019 tuż, tuż, dlatego warto przemyśleć charakter fryzury, która ma dopełnić wiosenną stylizację. Subtelne fale, koki i warkocze w stylu boho czy zalotnie podkręcone kosmyki - oto pomysły na świąteczne uczesania w wydaniu gwiazd oraz światowych projektantów mody!

FRYZURY NA WIELKANOC - TRENDY WIOSNA LATO 2019

Na pokazach mody promowane są warkocze i luźno upięte koki w stylu boho. Swobodnie ułożone włosy korespondują z porą roku, jaką jest wiosna, zwiastując radość i beztroskie chwile. Rozpuszczone i długie z podwiniętymi kosmykami dodadzą Wam dziewczęcego uroku, a przewiązane jedwabną wstążką podkreślą francuski klimat stylizacji minimalistek. Wśród propozycji fryzur nie może także zabraknąć naturalnej burzy loków czy gładkich upięć, które wyjątkowo prezentują się w towarzystwie sukienek princesek i kremowych żakietów oraz spodni z lejącej tkaniny. Takie pomysły widzieliśmy na pokazach Chanel, Anterprima czy Alexander McQueen.

OPASKI, SPINKI I KOKARDY WE WŁOSACH - FRYZURY NA WIELKANOC 2019

Liryczne elementy dekoracyjne, takie jak opaski we włosach czy perłowe spinki sprawiają, że wielkanocna fryzura staje się ozdobą samą w sobie. Można je wpiąć w misterne koki, luźne upięcia, ale również rozpuszczone na wietrze faleFryzurę z kokardą w romantycznym klimacie zaprezentowała Penélope Cruz, hiszpańska aktorka na jesienno-zimowym pokazie Chanel 2019/20, ale polubiły ją również blogerki m.in. Kasia Tusk (Make Life Easier) czy Jessica (Fashion Mugging).

Kokarda we włosach - Penélope Cruz na pokazie Chanel, jesień zima 2019/20 (fot. East News)

DELIKATNIE PODKRĘCONE KOSMYKI – FRYZURY NA WIELKANOC 2019

Wielkanocna fryzura na wiosnę 2019 jest romantyczna, naturalna i zwraca uwagę dzięki subtelnie podkręconym kosmykom, które dodają stylizacji niewymuszonej lekkości oraz młodzieńczości. Wystarczy, że rozpuścicie włosy, delikatnie modelując tylko końcówki, tak aby subtelnie uniosły się ku górze lub wywinęły na bok. Naturalne fryzury z zalotnie skręconymi kosmykami stanowią pomysł uczesania dla minimalistek i romantyczek, ceniących subtelność formy i naturalność.

Podwinięte kosmyki blond - Anterprima, jesień zima 2019/20 (fot. East News)

FRYZURY NA WIELKANOC 2019 - GWIAZDY

Możecie też iść za przykładem ikon kina i mody, upinając włosy w bananowy kok w stylu Audrey Hepburn. Zagraniczne celebrytki i trendsetterki szukają inspiracji pośród falowanych bobów i miękko układających się fal (Sarah Hyland, Alexa Chung i Ashley Benson), całość dopełniając ustami pomalowanymi w różowym czy brzoskwiniowym kolorze.

POLECAMY: FRYZURY W STYLU BOHO - TRENDY WIOSNA LATO 2019 

W naszej galerii zdjęć znajdziecie wielkanocne propozycje uczesań w wydaniu gwiazd oraz światowych projektantów i domów mody - od romantycznych fal po rustykalne upięcia z warkoczem.

video

GABRIELLE CHANEL, THE PURSUIT OF PASSION

tagi: wiosna lato 2019 | włosy | pokaz mody | TRENDY |

podobne artykuły