PL / EN
FRYZURY DLA MINIMALISTKI – TRENDY WIOSNA LATO 2019

FRYZURY DLA MINIMALISTKI – TRENDY WIOSNA LATO 2019

Powrót kucyka! 

Naturalne, błyszczące i proste włosy z przedziałkiem lub gładkie, drobne koki w stylu baletnicy – poznajcie najmodniejsze fryzury, które pokochają minimalistki wiosną i latem 2019!

FRYZURY DLA MINIMALISTKI – TRENDY 2019/20

Minimalistki dobrze czują się w naturalnych fryzurach, które doskonale pasują i na wyjście w ciągu dnia, i na randkę wieczorem. Świetne są zatem zarówno gładkie koki w stylu baletnicy (Altazurra, David Koma), rozpuszczone włosy z przedziałkiem (Anterprima), fale, także w wersji na mokro tj. wet look (Chloe) czy subtelnie podwinięte końce (Giambattista Valli). Jeśli lubicie związane pasma, postawcie na kucyk, który doda Waszej stylizacji młodzieńczości i będzie jednocześnie wygodny.

GŁADKIE KOKI – FRYZURY DLA MINIMALISTKI WIOSNA LATO 2019

Subtelne, precyzyjne gładkie koki, w dodatku pełne blasku, nawiązują do wizerunku baletnicy jak z „Jeziora Łabędziego” Czajkowskiego czy filmu „Black Swan” z Natalie Portman. Minimalistyczne, drobne i jednocześnie proste upięcia doskonale współgrają ze stylizacją na bazie tiulowej spódnicy i gorsetu, kwiecistej rozkloszowanej sukienki, jak i trenczu czy smokingu ze szlachetnej tkaniny.

Gładkie koki: 1. David Koma 2. Altuzarra (fot. East News)

Z PRZEDZIAŁKIEM – FRYZURY DLA MINIMALISTKI WIOSNA LATO 2019

Rozpuszczone włosy z przedziałkiem na boku czy na środku, stanowią wariant wygodnej i prostej fryzury, którą na ekranach kin wypromowała Brigitte Bardot w filmie „I Bóg stworzył kobietę”. W przypadku tej propozycji, istotne jest to, aby uczesanie było jak najbardziej naturalne i sprawiało wrażenie swobodnie, ale dokładnie ułożonych pasm czy rozwianych na wietrze kosmyków.

Włosy z przedziałkiem: 1. Ann Demeulemeester 2. Anterprima (fot. East News)

SUBTELNE FALE – FRYZURY DLA MINIMALISTKI WIOSNA LATO 2019

Subtelne fale w romantycznym klimacie stanowią kompromis pomiędzy rozpuszczonymi włosami, a tradycyjnymi lokami. Lekkie, miękko układające się, odmłodzą i będą pełne uroku. Jeśli fale podkreślicie lakierem z drobinkami czy dodacie im błysku, staną się jeszcze bardziej ultra dziewczęce. Możecie przewiązać je kokardą lub wpiąć w nie spinkę z perłami, a zyskają elegancki charakter w stylu Paryżanek.

POLECAMY: FRYZURY W STYLU BOHO - TRENDY WIOSNA LATO 2019 

Fale: 1. Anterprima 2. Chloe (fot. East News) 

PODKRĘCONE KOŃCE – FRYZURY DLA MINIMALISTKI WIOSNA LATO 2019

Rozpuszczone włosy z podkręconymi końcówkami to także propozycja fryzury dla minimalistek. Wciąż wygodnej, prostej do ułożenia, ale jednak urozmaiconej o fantazyjne formy kosmyków. Dzięki takiemu rozwiązaniu, włosy wyglądają na naturalnie ułożone i za każdym razem mogą inaczej wyglądać – wystarczy, że kosmyki wywiniecie na zewnątrz tj. do tyłu, boku czy do góry, a dodadzą Wam zmysłowego charakteru.

Podkręcone końce: 1. i 2. Anterprima (fot. East News)

KUCYK - FRYZURY DLA MINIMALISTKI WIOSNA LATO 2019

W tym sezonie kucyk w wersji long powraca do mody. Długi, u nasady z prostymi i gładkimi włosami, by na końcu przybrać postać fali, stanowi wariant wygodnej fryzury nie tylko na wyjście z przyjaciółmi, ale również na biznesowe spotkania. Kucyk na rozmaite sposoby zainterpretowano na pokazach Fendi i Christiana Wijnants już na 2019/20 rok.

Kucyk: 1. Fendi 2. Christian Wijnants (fot. East News) 

W galerii prezentujemy propozycje najmodniejszych fryzur dla minimalistki prosto ze światowych wybiegów. Poznajcie trendy w temacie włosów!

video

MCQUEEN - DOKUMENT O ALEXANDRZE MCQUEENIE

tagi: włosy | wiosna lato 2019 | pokaz mody | TRENDY |

podobne artykuły