PL / EN
DESIGNERSKIE GADŻETY KOMPUTEROWE

DESIGNERSKIE GADŻETY KOMPUTEROWE

Sprawdźcie jak odczarować biurową nudę!

Nuda w biurze – kto z nas tego nie zaznał? Monotonny tryb pracy, ślęczenie godzinami przed monitorem, setki maili do wysłania, a do tego bucząca klimatyzacja – to wszystko potrafi naprawdę zepsuć dzień nawet najbardziej optymistycznie nastawionemu pracownikowi biura. A może warto przełamać nudę pracy biurowej dzięki pomysłowym gadżetom? Niestandardowa klawiatura, przyjemna w dotyku myszka o oryginalnym kształcie czy designerskie słuchawki – to wszystko pozwala na uchronienie się przed rutyną. Co ciekawego mają nam zatem do zaproponowania producenci gadżetów komputerowych?

 

 

 

Bardzo cienka klawiatura

 

 

Nie ma gorszej tortury w codziennej pracy biurowej niż przestarzała, niewygodna klawiatura – taka, która zmusza do bardzo mocnego stukania w klawisze i na której użycie jakiegokolwiek skrótu klawiszowego przypomina popis akrobaty. Z odsieczą przychodzą nam producenci ergonomicznych klawiatur, pomagających przeżyć 8 godzin pracy przy komputerze bez ataku zespołu cieśni nadgarstka. Ostatnimi czasy mamy do wyboru coraz więcej superwygodnych klawiatur, wśród których szczególnie ciekawą propozycją jest cieniutka klawiatura oferowana przez firmę Microsoft. Jest ona cieńsza od baterii AAA, bardzo wygodna w obsłudze, a w dodatku bezprzewodowa – można na niej pisać w każdych okolicznościach, nawet na stercie skoroszytów. A praca jest przyjemniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Designerskie klipsy do kabli

 

fot. npwgifts.com

 

Jeżeli jednak Twoja klawiatura nie jest bezprzewodowa, na kablu wisi również myszka, a do tego Twoje biurko oplecione jest misterną konstrukcją złożoną z różnego typu kabli i kabelków, to najwyższy czas pomyśleć o tym, jak gustownie pozbyć się tej okropnej plątaniny. Tu doskonałym pomysłem może być wykorzystanie gustownych klipsów do kabli, które nie tylko pozwolą na przywrócenie porządku, ale też nadadzą Twojemu biurku sznytu. Można np. zamontować sobie minimalistyczne klipsy do kabli Bobino, które dobrze komponują się z każdą nowoczesną przestrzenią biurową. Warto spróbować!

 

Wiatraczek na USB


 

fot. amazon.co.uk


Kto przeżył choć jeden sezon upałów w biurze ten wie, że od superszybkich drukarek i najnowocześniejszych ekspresów do kawy ważniejszy jest wiatraczek. A przecież również poza sezonem letnim ładnie prezentujący się wiatrak wprawiający w ruch firmowe powietrze to coś, co zawsze zmienia perspektywę na lepszą. Tu ciekawą propozycją może być mały wiatraczek podłączany do USB, który poza przyjemnym powiewem może np. wyświetlić aktualną godzinę. Tak działa wiatrak na USB z LED-owym zegarem, który można zamówić przez brytyjskiego Amazona. Dlaczego nie spróbować? 

 

 

A po pracy... film w 3D

 

Nie musisz iść do kina, żeby obejrzeć film w 3D. Możesz równie dobrze zrobić to w domu, zaraz po powrocie z pracy, bez uprzedniego planu i podróży na drugi koniec miasta. Już w tej chwili coraz większą popularność zdobywają telewizory i monitory 3D, a powoli zaczynają szturmować rynek również laptopy 3D, które gwarantują wygodę w użyciu i dobrą jakość obrazu. A w dodatku można na nich zagrać w trójwymiarową grę! Dzięki takiemu laptopowi po pracy nie będziesz tęsknić za swoim designerskim biurem. A przecież czasami chciałoby się w nim zamieszkać!

 

Konsultacja: http://www.datalab.pl/

video

STELLA MCCARTNEY JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Design | biuro | aranżacja biura | jak zaaranżować biuro | designerskie gadżety | biurowe gadżety |

podobne artykuły