PL / EN
DESIGNERIA TRENDY SHOW

DESIGNERIA TRENDY SHOW

Już 4 kwietnia o godz. 20.00 w Teatrze Palladium wystartuje Designeria Trendy Show. Poznajcie szczegóły wydarzenia pod patronatem m.in. Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru oraz LAMODE.INFO.

Już 4 kwietnia o godz. 20.00 w Teatrze Palladium wystartuje Designeria Trendy Show. Jest to nowoczesny cykl imprez promujący ciekawe trendy w obszarach wzornictwa i mody. Głównym jego celem jest szerzenie twórczości projektantów i artystów z różnych obszarów sztuki. Jednocześnie Designeria Trendy Show ma za zadanie zaprezentować osiągnięcia w obszarach wzornictwa komercyjnego, promocję usług jak i innowacyjnych produktów na rynku.

 

Podczas zbliżającej się edycji zaprezentowane zostaną kolekcje młodych projektantów, w tym: Edyty Pietrzyk, Moniki Kołsut–Misiak, Aleksandry Markowskiej, Magdaleny Arłukiewicz oraz Marcina Łukaszewicza. Dodatkowo kolekcję niesamowitych naszyjników zaprezentuje Katarzyna Stanny. Pokazem wieczoru będzie kolekcja ELTEIDA Atelier UFUFU by Michał Starost.

 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęły prestiżowe uczelnie – Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru.

 

Podczas wieczoru przybyli goście będą mieli okazję obcować z najróżniejszymi formami sztuki. Studenci warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych zaprezentują wizualizacje. Odbędzie się także wystawa prac pt. „Mniej” autorstwa studentów wydziału wzornictwa. Ciekawym punktem artystycznym spotkania będzie także MINI LIVE PERFORMANCE. Designeria Trendy Show wraz BMW Polska ogłaszają bowiem konkurs dla osób, które chcą w oryginalny sposób zaprojektować i wykonać grafikę na jeden z czterech tematów:

 

  • MODA
  • DESIGN
  • MUZYKA
  • DYNAMIKA JAZDY

 

Wykonanie projektu odbędzie się podczas wydarzenia. Bazą artystycznych przeróbek jest MINI Country. Na jego powierzchni powstaną cztery niezależne projekty graficzne, przez wyłonionych z eliminacji artystów. Wszyscy chętni mogą przesyłać zgłoszenia na adres designeria@pasip.pl 

 

 

 

termin: 4 kwietnia 2012 (środa)

start: godzina 20:00

adres: Teatr Palladium, Warszawa ul. Złota 9

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Designeria Trendy Show | Michał Starost | ASP | Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru |

podobne artykuły