PL / EN
DEPILATOR BRAUN SILK-ÉPIL 7 WET & DRY – SKUTECZNA I DELIKATNA DEPILACJA W WODZIE

DEPILATOR BRAUN SILK-ÉPIL 7 WET & DRY – SKUTECZNA I DELIKATNA DEPILACJA W WODZIE

Lato w pełni, dlatego już dziś zadbaj o gładką i wypielęgnowaną skórę. Sięgnij po nowość Braun, depilator Silk-épil 7 Wet & Dry, skutecznie depilujący na mokro i na sucho.

Do tej pory depilator kojarzył Ci się z niepotrzebnym bólem? Koniec z tym! Braun przedstawia właśnie nowość – depilator Silk-épil 7 Wet & Dry, który został zaprojektowany tak, by usuwać niechciane włoski skutecznie i bezboleśnie. Nowy model zapewnia wyjątkowy komfort depilacji i długotrwały efekt gładkiej skóry nawet do 4 tygodni, a to wszystko dzięki unikalnej funkcji depilacji na mokro. Zabieg można wykonać podczas relaksującej kąpieli, podczas której to wykorzystamy łagodzące ból i kojące właściwości wody.

 

Depilator Braun Silk-épil 7 Wet & Dry jest wodoodporny i bezprzewodowy, a dzięki wodzie zabieg staje się znacznie przyjemniejszy, a skóra gładsza i mniej podrażniona. Model zawiera aż 40 par pęset chwytających nawet najmniejsze włoski, ruchomą główkę, która dopasowuje się do kształtu kobiecego ciała, lampkę SmartLight, pozwalającą wychwycić trudne do zauważenia włoski, a także 5 różnych nakładek, by zapewnić maksimum skuteczności, dokładności i komfortu.

 

Braun Silk-épil 7 Wet & Dry, model 7681
Sugerowana cena detaliczna – 465 PLN

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: depilator Braun Silk-épil 7 Wet & Dry | Braun | pielęgnacja ciała |

podobne artykuły