PL / EN
DAWID WOLIŃSKI DLA ASUS TRANSFORMER BOOK T100

DAWID WOLIŃSKI DLA ASUS TRANSFORMER BOOK T100

Nawet niezwykle designerski sprzęt potrzebuje modnego pokrowca! Funkcjonalną torbę dla nowego notebooka ASUS stworzył Dawid Woliński. Sprawdźcie szczegóły!

Lubi otaczać się ładnymi przedmiotami i nie ukrywa, że każdy na pewnym poziomie fashion jest w jakiś sposób gadżeciarzem. Bo są coraz ładniejsze, modniejsze i bliżej człowieka. Nic, więc dziwnego, że to właśnie Dawid Woliński został zaproszony do współpracy przez markę ASUS z okazji premiery jej nowego notebooka Transformer Book T100.

 

Produkt jest połączeniem trzech urządzeń w jednym. To nie tylko ultralekki laptop, ale dzięki odłączanemu dotykowemu ekranowi staje się tabletem, a klawiaturę możemy używać do tradycyjnego, stacjonarnego komputera. Jest najlżejszym 10-calowym laptopem na rynku. Projektant stworzył, więc dedykowaną mu torbę, która jest nowoczesnym, bardzo praktycznym i przede wszystkim modnym pokrowcem współgrającym z designem T100.

 

Skąd pomysł na takie etui? O to zapytaliśmy samego Dawida Wolińskiego:

 

„Torba powstała z mojego silnego zapotrzebowania. Jak możesz zauważyć chociażby na zdjęciach w windzie (śmiech), zwykle mam dwie lub trzy torby ze sobą i zawsze jestem obładowany. Teraz to wszystko mieści się w jednej, która może być raz plecakiem, raz torbą na ramię. Jest duża, wygodna i przede wszystkim funkcjonalna. Posiada m.in. praktyczną kieszeń, do której możesz schować telefon czy jak w tym wypadku ten niewielki tablet T100 Asusa.

 

To taki dodatek, który powinien współgrać z człowiekiem, szczególnie takim, który ma podobnie jak ja dużo pracy. Wychodzi rano i wraca wieczorem. W międzyczasie często potrzebuję dodatkową bluzę, szalik czy parę adidasów. Do tego dochodzą rzeczy potrzebne do pracy. To wszystko teraz znajduje się w tej jednej torbie (śmiech)”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Asus | Dawid Woliński dla Asus | torba | Transformer Book T100 | Notebook | technologia | komputery | Dawid Woliński |

podobne artykuły