PL / EN
DAVID LYNCH WSPÓŁPRACUJE Z MARKĄ LIVE THE PROCESS

DAVID LYNCH WSPÓŁPRACUJE Z MARKĄ LIVE THE PROCESS

Znany amerykański reżyser, David Lynch stworzył kapsułową kolekcję odzieży sportowej dla marki Live The Process. Dowiedzcie się więcej!

Mroczne oniryczne produkcje Davida Lyncha z charakterystyczną dla nich zawoalowaną narracją i skomplikowaną symboliką, to już żadna nowość w twórczości amerykańskiego reżysera. A jednak trudno nie być zaskoczonym, kiedy dowiadujemy się o dość nietypowym projekcie twórcy słynnego „Miasteczka Twin Peaks” i „Zagubionej autostrady”. Mowa tu o jego współpracy z marką specjalizującą się w produkcji odzieży sportowej Live The Process.

 

Kapsułowa kolekcja, jaka powstała w wyniku kolaboracji ze znanym reżyserem, prezentuje luksusową odzież sportową – od spodni do yogi, poprzez krótkie topy i sportowe staniki do ćwiczeń. Limitowane ubrania zostały zainspirowane medytacją, a ich charakterystyczną cechą jest jasny kwiatowy nadruk Lynch Floral.

 

Część dochodów ze sprzedaży kolekcji ma zostać przekazana fundacji Davida Lyncha, organizacji non-profit, która pomaga dzieciom z ubogich dzielnic, weteranom wojennym cierpiącym na zespół stresu pourazowego oraz ofiarom przemocy i wykorzystywania seksualnego.

 

Ceny ubrań wahają się od 115$ do 170$, a kolekcja jest dostępna w domu towarowym Barneys New York.

 

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: David Lynch | Live The Process | David Lynch Foundation |

podobne artykuły