PL / EN
MISSONI – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

MISSONI – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Joan Smalls pojawiła się w surrealistycznej kampanii włoskiej marki Missoni na jesienno-zimowy sezon 2014/2015. Zobaczcie efekty!

Po wiosenno-letniej kampanii inspirowanej sztuką op-artu, przyszedł czas na surrealistyczną odsłonę sesji wizerunkowej najnowszej kolekcji Missoni. Tym razem, włoska marka zaangażowała do projektu portorykańską modelkę Joan Smalls, która pojawiła się przed obiektywem holenderskiej fotografki Viviane Sassen.

 

 Za jej stylizacje odpowiadali Vanessa Reid oraz Stephen Mann. Kolorowe surrealistyczne rzeźby, jakie pojawiają się w surowej scenografii antycznej architektury, są pomysłowym nawiązaniem do kontrastowych zestawień barw, jakie znalazły się w palecie najnowszej kolekcji znanej marki.

 

„Jest to wyimaginowany świat, istniejący tysiąc lat później, a surrealistyczna i humorystyczna scenografia prezentuje antyczne ruiny, jaskrawe kolory, metaliczne cienie, ostre geometryczne wzory oraz futurystyczne stworzenia-roboty – jest to idealne otoczenie dla nowoczesnej i stylowej kobiety Missoni” – wyznała w rozmowie dla portalu Style.com dyrektor kreatywna włoskiej marki, Angela Missoni

 

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Missoni | Joan Smalls | kampania jesień zima 2014/2015 | Viviane Sassen |

podobne artykuły