PL / EN
DAPHNE GROENEVELD W KAMPANII ZAPACHU DIOR ADDICT EAU DÉLICE – WSZYSTKIE ZDJĘCIA!

DAPHNE GROENEVELD W KAMPANII ZAPACHU DIOR ADDICT EAU DÉLICE – WSZYSTKIE ZDJĘCIA!

To jedna z najbardziej urokliwych kampanii kosmetycznych tego roku! Zobaczcie Daphne Groeneveld promującą najnowszy zapach domu mody DiorAddict Eau Délice.

Piękne okolice St.Tropez, piaszczysta plaża, pobliskie kawiarenki, niesamowite projekty domu mody Dior i charakterystyczna Daphne Groeneveld, która po raz kolejny została twarzą kolejnego zapachu marki z linii Addict. Przy takim rozmachu atrakcji aż ciężko skupić się na gwieździe całego zajścia – nowych perfumach Eau Délice.

 

Specjalnie na lato 2013 Dior na rynek wypuścił nową wersję zapachów znanych dotychczas z linii Addict. Kwiatowo-owocowa kompozycja zamknięta w koralowej buteleczce w nucie głowy zachwyca słodką żurawiną, bergamotką, wiśnią i pomarańczą by odświeżać nutami serca – egipskim i indyjskim jaśminem, kwiatem ylang-ylang, różą i gorzkim migdałem. Za bazę zapachu posłużyły aromaty białego piżma, cedru i wanilii. Perfumy sprzedawane będą w trzech pojemnościach – 20ml, 50ml oraz 100ml. Towarzyszyć im będzie także błyszczyk i lakier, jako dopełnienie linii Addict Eau Délice.

 

Cała koncepcja kampanii z Daphne Groeneveld zainspirowana została rolą Brigitte Bardot, na którą stylizowana jest top modelka, w filmie „I Bóg stworzył kobietę” z 1956 roku. My jesteśmy na tak, tym bardziej, że za oficjalne reklamowe zdjęcia odpowiedzialny jest Tim Walker, a wideo promocyjne zrealizował Jonas Akerlund!

 

źródło: youtube.com


video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Dior Addict | Dior Addict Eau Délice | Daphne Groeneveld | Tim Walker | DIOR |

podobne artykuły