PL / EN
DAMSKO-MĘSKA KAMPANIA RAG&BONE JESIEŃ ZIMA 2013/14

DAMSKO-MĘSKA KAMPANIA RAG&BONE JESIEŃ ZIMA 2013/14

Świetny duet, klimatyczne zdjęcia i nowojorska moda. Zobaczcie najnowszą kampanię Rag&Bone z udziałem Léi Seydoux i Michaela Pitta. Lubimy!

W tym sezonie panuje wszechobecna moda na zatrudnianie do swoich kampanii nie tylko najgorętszych nazwisk modelingu, ale także tych z wielkiego ekranu. Wielkie marki współpracują z gwiazdami kina zarówno przy zdjęciach wizerunkowych kosmetycznych linii jak i odzieżowych. Po Nicole Kidman dla Jimmy’ego Choo, Julianne Moore dla Reeda Krakoffa czy Penelope Cruz dla Loewe przyszedł czas na pokolenie młodszych aktorów, którzy choć nie grali w ogromnych hollywoodzkich produkcjach to na swoim koncie mają wiele, świetnie ocenianych filmów.

 

W dodatku to nie ich pierwsze doświadczenie z modą. Michaela Pitta możecie kojarzyć z kampanii Prady wiosna lato 2012, a Léę Seydoux, obecnie najbardziej pożądaną aktorkę we Francji za sprawą obrazu „Życie Adeli”, również ze współpracy z tym włoskim domem mody, ale przy zdjęciach reklamowych najnowszego zapachu marki – Prada Candy.

 

Jej delikatna i wręcz niewinna francuska uroda w połączeniu z amerykańskim urokiem Pitta idealnie wpasowała się w nowojorską estetykę Rag&Bone. To właśnie w kampanii tej marki na jesień zimę 2013/14 możemy podziwiać duet, który tym samym zastąpił brytyjską ikonę – Kate Moss. Świetnie dobrane osobowości, klimatyczne zdjęcia Glena Luchforda i moda, która porwała tłumy.

 

My jesteśmy pod wielkim wrażeniem!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Rag&Bone | kampania jesień zima 2013/14 | Léa Seydoux | Michael Pitt | Glen Luchford |

podobne artykuły