PL / EN
ANJA RUBIK W SESJI DLA SIERPNIOWEGO VOGUE PARIS

ANJA RUBIK W SESJI DLA SIERPNIOWEGO VOGUE PARIS

Good Save The Queen! Zobaczcie najnowszą sesję Anji Rubik z sierpniowego wydania Vogue Paris. To iście brytyjski numer!

Te dwa miasta idą ze sobą w parze od lat. Słyną z pięknej architektury, są multikulturowe i każde z nich podtrzymuje wciąż status stolicy mody. Z pozoru do siebie niepodobne, całkowicie różniące się estetyką mają jednak wiele wspólnego. I właśnie te, najbardziej charakterystyczne cechy, rzeczy i elementy tradycji Anglii starano się przełożyć na francuski grunt i język. Bowiem najnowszy numer Vogue Paris na sierpień 2013 poświęcony jest Londynowi.

 

Sama okładka jest już utrzymana w brytyjskim duchu – Daria Werbowy pozuje w punkowej stylizacji przed obiektywem Anglika Davida Simsa. Jednak pozostaje pewien niedosyt, że nie wybrano na jej miejsce modelki z wysp, co jeszcze bardziej wzmocniłoby przekaz. Jednak trzeba przyznać, że ta kanadyjsko-ukraińska modelka urodzona w Krakowie wypadła rewelacyjnie, jako reprezentantka Wielkiej Brytanii.

 

W środku numeru jest już jednak iście brytyjski za sprawą Vivienne Westwood, Kate Moss, Charlotte Olympii, Georgi May Jagger oraz Eddie Campbell. Wśród tego znakomitego towarzystwa pojawiła się także Polka – Anja Rubik. W sesji „Good Save The Queen” wystylizowanej przez redaktor naczelną francuskiego Vogue Emmanuelle Alt,  top modelka pozuje przed obiektywem duetu Inez&Vinoodh. Na zdjęciach uchwycono grę przeciwieństw - grzeczny Paryż i w opozycji do niego, zbuntowany Londyn. Jest więc z jednej strony punkowo i awangardowo, z nawiązaniem do tradycji oraz elegancko i szykownie. Numer do sprzedaży trafi już 19 lipca. My jesteśmy na tak!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Vogue Paris | Emmanuelle Alt | Inez&Vinoodh | Anja Rubik |

podobne artykuły