PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
COLLEGE GIRL – NOWA KOLEKCJA MARKI HOUSE

COLLEGE GIRL – NOWA KOLEKCJA MARKI HOUSE

Styl rodem z amerykańskich college'ów wciąż jest w modzie i warto pamiętać o nim wracając do nauki. W swojej kolekcji College Girl na nowo zinterpretowała go marka House. Sprawdźcie!

Niebawem rozpocznie się czas powrotów do szkół i na studia, a jesień, jak co roku sprzyja trendom zaczerpniętym m.in. z elitarnych uczelni. Choć mundurki już dawno odeszły w niepamięć projektanci wciąż inspirują się tematyką edukacji i w swoich kolekcjach przemycają elementy rodem z amerykańskiego college’u w duchu stylu preppy i ivy.

 

Kurtki basebolówki, bluzy i czapki inspirowane tymi promującymi szkolne drużyny i stowarzyszenia czy skórzane torby popularne wśród studentów – wszystko to znajdziemy w najnowszej kolekcji House stworzonej dla dziewczyn. College Girl to propozycje dla tych, które lubią łączyć sportową estetykę z tą bardziej kobiecą. W ofercie marki nie zabrakło też klasycznych białych koszul kojarzonych z uroczystymi wydarzeniami w szkole oraz dopasowanych jeansowych spódniczek, które przełamują luźny charakter kolekcji.

 

Co myślicie o takiej interpretacji college’owego stylu marki House?

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: House | College Girl | kolekcja jesień 2013 |

podobne artykuły