Logotyp serwisu lamode.info
COACH – POKAZ WIOSNA LATO 2019

COACH – POKAZ WIOSNA LATO 2019

Rustykalny romantyzm i rockowe brzmienie.

Spis treści

1. COACH – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2019

2. COACH – KOLORYSTYKA KOLEKCJI WIOSNA LATO 2019

Marka Coach w sezonie wiosna lato 2019 udowadnia, że z pozoru niepasujące do siebie elementy, reprezentujące dwa skrajne bieguny w modzie – tym razem tworzą spójną całość. Rockowe, ciężkie stylizacje urozmaicono rustykalną elegancją i tak do długich skórzanych kurtek ramonesek nosimy romantyczne białe koszule z żabotem, a do zamszowych botków dobieramy krótkie sukienki z bufami.

COACH – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2019

Na pokazie Coach wiosna lato 2019 królowały „rockowe” trendy: powyciągane nonszalanckie swetry, bluzy z grafiką i przedłużane, bo sięgające uda ramoneski. Modelki maszerowały w czarnych spodniach z falbaną lub skórzanych modelach zestawionych z białą koszulą z żabotem oraz sznurowanymi  butami zdobionymi frędzlami. Tym samym na wybiegu zaprezentowano wyrafinowaną elegancję w mocnej oprawie. Fontazie i barokowe akcenty pojawiły się także na męskich, lekkich i denimowych koszulach. Krótkie sukienki natomiast dekorowały bufy, hafty oraz sznurki. Z okryć wierzchnich pojawiły się modele wykonane jakby z kolorowych podoczepianych prostokątów, a na ubraniach zagościł zwierzęcy oraz tropikalny motyw. Marka Coach nie rozstała się także z dżinsem, który sprawiał wrażenie pozszywanych denimowych łat.

Coach, wiosna lato 2019 (fot. East News)

COACH – KOLORYSTYKA KOLEKCJI WIOSNA LATO 2019

Wiosenno-letnie trendy 2019  w interpretacji marki Coach wyrażono za pomocą ciepłych odcieni brązu (kasztanowego, miodowego oraz karmelu) pojawiających się na zamszu i skórze oraz ciemno i jasnoniebieskiego połączonego z dżinsem. Prym wiodły także odcienie szarości (głównie stalowy), bieli, beżu i piaskowego, które zdały egzamin w przypadku butów i torebek zaprojektowanych w stylu kowbojskim.

POLECAMY: ALEXANDER WANG POKAZ WIOSNA LATO 2019

W naszej galerii zdjęć znajdziecie wszystkie sylwetki z pokazu marki Coach wiosna lato 2019.

tagi: Coach | wiosna lato 2019 | pokaz mody |

podobne artykuły