Logotyp serwisu lamode.info
CHROŃ SKÓRĘ PRZED SŁOŃCEM – PRZEGLĄD PRODUKTÓW DO OPALANIA MARKI CLINIQUE

CHROŃ SKÓRĘ PRZED SŁOŃCEM – PRZEGLĄD PRODUKTÓW DO OPALANIA MARKI CLINIQUE

Czy wiesz jak ważna jest właściwa ochrona przed słońcem? Niekorzystny wpływ promieni UV pomogą zniwelować odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji. Sprawdź, co znajdziesz w ofercie marki Clinique.

Nim zażyjemy kąpieli słonecznej, warto mieć na uwadze jak niekorzystny dla naszej skóry mają wpływ promienie UVA i UVB. Te pierwsze przyspieszają starzenie się skóry, drugie wywołują oparzenia. Co ważne nie wszystkie preparaty z filtrem dostępne na rynku chronią przed obydwoma rodzajami promieniowania. Clinique Sun, nowość z technologią SolarSmartTM gwarantuje kompleksową ochronę przeciwko szkodliwemu promieniowaniu UV dzięki zastosowaniu technologii 3:1, gdzie współczynnik ochrony przed promieniami UVB jest trzykrotnie wyższy niż przed promieniowaniem UVA.

 

Nie ma bezpiecznej dla skóry ekspozycji na słońce. Nawet niewielkie, codzienne dawki promieniowania UV przyczyniają się do fotostarzenia, zmian w systemie odpornościowym i raka skóry. Tak naprawdę, około 80% zmian pojawiających się na skórze, które postrzegamy jako efekty „starzenia się”, wynika właśnie z ekspozycji na słońce. Dlatego chrońmy skórę właściwie lub zafundujmy jej opaleniznę z „tubki”. 

 

W naszej galerii przegląd produktów do opalania dostępnych w ofercie Clinique.

tagi: Clinique | kosmetyki do opalania Clinique | kremy z filtrem | ochrona przed słońcem |

podobne artykuły