PL / EN
CHOUPETTE – KOCIA KOLEKCJA KARLA LAGERFELDA - WSZYSTKIE ZDJĘCIA!

CHOUPETTE – KOCIA KOLEKCJA KARLA LAGERFELDA - WSZYSTKIE ZDJĘCIA!

Najsłynniejszy kot świata mody doczekał się własnej kolekcji. Karl Lagerfeld stworzył inspirowaną Choupette linię akcesoriów. Mamy wszystkie zdjęcia produktów!

To była tylko kwestia czasu. Największa miłość, inspiracja i muza Karla Lagerfelda w jednej postaci doczekała się własnej linii dodatków. Biała kotka Choupette to obecnie najsłynniejsze i najbardziej rozpieszczane zwierzę w branży mody, które dyrektor kreatywny Chanel uznaje za księżniczkę i pierwszą kobietę jego życia.

 

Nic, więc dziwnego, że słynny już pupil zainspirował projektanta do stworzenia kociej, kapsułowej kolekcji akcesoriów, która pojawi się w sklepach marki Karl Lagerfeld w m.in Paryżu, Berlinie, Amsterdamie, Pekinie i Szanghaju już 12 listopada. Znajdziemy w niej m.in. czapki z uszami czy skórzane torby, pokrowce na iPada i iPhone przyozdobione wąsami. Czarno-białe projekty ty według ich autora idealny prezent np. na Święta, nie tylko dla miłośników kotów. Ceny rozpoczynają się od ok. 180PLN, a kończą na ponad dwóch tysiącach złotych. Wszystkie produkty znajdziecie w galerii!

 

Co myślicie o kociej inspiracji?

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Choupette | kolekcja akcesoriów | kolekcja Choupette | kot Karla Lagerfelda | Karl Lagerfeld |

podobne artykuły