Logotyp serwisu lamode.info
DARIA WERBOWY W OKŁADKOWEJ SESJI MADAME FIGARO LISTOPAD 2013

DARIA WERBOWY W OKŁADKOWEJ SESJI MADAME FIGARO LISTOPAD 2013

Top modelka o figurze surferki i kocich oczach wprost zachwyca na łamach listopadowego wydania francuskiego czasopisma. Zobaczcie najnowszy edytorial autorstwa Nico pt. „Beauté Magnétique”.

Daria jest nam szczególnie bliska, bo urodziła się w Krakowie, a wiele amerykańskich serwisów (w tym słynny models.com) uważa ją za Polkę. W rzeczywistości rodzice modelki pochodzą z Ukrainy, a nasz kraj był tylko przystankiem w drodze do Kanady.

 

 

Ta dziewczyna jest ulubienicą niejednego domu mody. Pojawiła się na wybiegach m.in. Karla Lagerfelda, Prady, Yves Saint-Laurent, Gucciego, Givenchy, Chanel. Wielokrotnie mogliśmy ją podziwiać na okładkach takich magazynów jak Vogue czy Elle oraz kampaniach Roberto Cavalli, Céline, Versace czy Prada. W 2011 roku wzięła też udział w sesji do słynnego kalendarza Pirelli w obiektywie Karla Lagerfelda, a w 2003 zdobyła tytuł najbardziej zapracowanej modelki, a rywalki zdeklasowała liczbą pokazów.

 

 
W najnowszym, listopadowym wydaniu Madame Figaro France zobaczymy piękną, okładkową sesję Darii, która pozowała przed obiektywem Nico. Top modelka o figurze surferki i kocich oczach wprost zachwyca! Na zdjęciach zobaczymy Werbowy w bardzo naturalnym wydaniu – prawie całkowity brak makijażu, włosy gładko zaczesane do tyłu, zaś stylizacja to czarno-białe projekty o ciekawej fakturze. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie cały edytorial pt. ”Beauté Magnétique” listopadowego wydania magazynu Madame Figaro.

 

 

tagi: Daria Werbowy | Madame Figaro France listopad 2013 | Nico | Daria Werbowy Madame Figaro France |

podobne artykuły