PL / EN

BY AGATA TANTER

Autorska strona Agaty Tanter, Redaktor Naczelnej portalu LAMODE.INFO. Wywiady z osobowościami ze świata mody i kultury, street fashion, polecane miejsca, marki i produkty.
CHANEL ROUGE COCO FLASH

CHANEL ROUGE COCO FLASH

Usta pełne blasku od CHANEL!

 

Kolekcja intensywnych i lekkich do noszenia kolorów, błyszczące wykończenie z efektem lustrzanym, intuicyjna aplikacja… CHANEL ROUGE COCO FLASH to coś więcej niż szminka! To obiekt pożądania. Oda do spontaniczności i wolności. Zaproszenie do gry z 27 odcieniami i 27 kaprysami. Do podążania za własnym instynktem. Bez czekania. Bez wysiłku. Bez kompromisów. W mgnieniu oka pomadka ubiera usta w olśniewający blask. Odliczanie się rozpoczęło. 5, 4, 3, 2, 1!

CREATE YOURSELF!

Kiedy CHANEL zachęca Cię do inspirujących eksperymentów i do Twojej dyspozycji pozostawia całą paletę szminek oraz okulary, które w kampanii nosiła Lily-Rose Depp…

Tym razem na świat patrzę przez czerwone okulary, ale efekt jest taki sam jak z przysłowiowymi różowymi. Jestem spontaniczna, kieruję się instynktem, żongluję kolorami i... wybór padł na pomadkę nr 54 BOY w odcieniu miękkiego palisandru, będącego mariażem brązu, beżu i różu. Naturalny, ale intrygujący. Nieuchwytny, a jednocześnie konkretny. Uosabiający wolność wyboru. Zawsze pełen blasku. Dokładnie taki jak Gabrielle Chanel.

fot. Rita Zimmermann

 

fot. Maciej Świstek


Odkryjcie całą kolekcję CHANEL ROUGE COCO FLASH na Lamode.info!

#ROUGECOCOFLASH

#CHANELMAKEUP

#CREATEYOURSELF

Instagram.com/agatatanter

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Agata Tanter | Chanel |

podobne artykuły