PL / EN
CHANEL - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2020/21

CHANEL - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2020/21

Inspiracje jeździeckim strojem.

W oczekiwaniu na najbardziej wyczekiwany pokaz sezonu, jego zapowiedź: szczypta inspiracji Virginie Viard, dyrektor kreatywnej Domu CHANEL.

3 marca 2020 roku CHANEL zaprezentuje kolekcję prêt-à-porter na sezon jesień zima 2020/21. Na żywo, prosto z Paryża od godz. 10:30 transmisja pokazu na platformie chanel.com i w social mediach marki. Ciekawi, co już za chwilę pojawi się na wybiegu francuskiego domu mody? Śledźcie relacje razem z nami!

 

 

Aktualizacja po pokazie CHANEL jesień zima 2020/21: 4.03.2020

 

Bardzo prosty, bardzo czysty impet. Romantyzm, ale bez rozkwitu. Emocje, ale bez dodatkówVirginie Viard

Inspiracją dyrektor kreatywnej CHANEL stały się wolność, energia i pragnienie absolutu. Naturalnie odniosła się do życia Gabrielle Chanel, tym razem zwłaszcza do sylwetki jej konia wyścigowego o imieniu Romantica. Natchnieniem stał się również bezpośredni poprzednik projektantki – Karl Lagerfeld i jego garnitur w paski z butami jeździeckimi. Obrazek dopełniły kadry z filmu „Łanie” w reżyserii Claude`a Chabrol`a.

Ruch, powietrze… Pokaz mody bez ramki. Nie lubię kadrowania ” – komentuje swoją jesienno-zimową prezentację Virginie Viard. Kolekcja prêt-à-porter dedykowana przełomowi roku 2020/21 to hołd złożony dżokejskiemu jedwabiowi. Prawie zabrakło tu sukienek, za to królowały wariacje na temat bryczesów i wywinięte obuwie jeździeckie. Nowoczesnego sznytu dodają spodniom i garniturom metaliczne zatrzaski. Przewagę ikonicznego duetu bieli i czerni przełamują akcenty rozwodnionej zieleni i charakterystycznego dla marki różu. Mimo ostrości palety barw, wybija się miękkość sylwetek, okraszona dodatkowo bogatą biżuterią.

 „Bardzo kocham CHANEL, ta kolekcja może być tylko nową odą” – zadeklarowała głowa rodziny paryskiego Domu Mody.

video

CHANEL CRUISE 2021/22

tagi: jesień zima 2020/21 | Chanel |

podobne artykuły