PL / EN
CHANEL MAKEUP – KOLEKCJA LE ROUGE CRAYON DE COULEUR

CHANEL MAKEUP – KOLEKCJA LE ROUGE CRAYON DE COULEUR

Wybierzcie swoje ulubione odcienie szminek i stwórzcie makijaż według własnych zasad!

CHANEL Makeup przedstawia nową kolekcję szminek LE ROUGE CRAYON DE COULEUR. Intensywny kolor, komfortowa formuła, satynowe wykończenie i długotrwałość – poznajcie najnowszą linię francuskiej marki i zainspirujcie się makijażowymi trendami na wiosnę 2017!

 

Inspiracje CHANEL LE ROUGE CRAYON DE COULEUR 

Kolor CHANEL LE ROUGE CRAYON DE COULEUR to sztuka, ale i gra. Gra tylko z jedną regułą: udoskonalanie zasad według własnych kryteriów. Postawcie wszystkie zakłady na jedną barwę, odrysowujcie kontury na nowym terytorium i wyjdźcie poza linię bez wahania… Nowa szminka CHANEL to totalna zabawa i totalna wolność – przy pomocy praktycznego ołówka możesz redefiniować zasady makijażu zgodnie z własną intuicją i ośmielać się tworzyć swoje reguły i swój styl.

Zasada #1: Wyzwanie kolorystyczne: narysuj własne usta! Sięgnij po CHANEL LE ROUGE CRAYON DE COULEUR, baw się bez ograniczeń i określ, jak ma prezentować się Twój uśmiech!

Zasada #2: Przekręć i zastosuj! Eleganckie i wydajne, czarne opakowanie CHANEL LE ROUGE CRAYON DE COULEUR to prawdziwe urodowe odkrycie – zmieści się do najmniejszej torebki, zawsze gotowe do użycia i odsłony stylowego koloru. Miękki i jedwabisty kosmetyk o sprytnej teksturze dosłownie wtapia się w usta – aplikacja jest prosta i instynktowna.

Zasada #3 Zdobywaj punkty! Wyjątkowo sensoryczna formuła zaskoczy niejedną makijażową trendsetterkę! Komfortowe, jednolite wykończenie, gładkość i miękkość ust oraz olśniewający kolor utrzymujący się 4 godziny – potwierdzone przez grupę testerek!

Zasada #4: Wygrywaj za każdym razem!

 

SPRAWDŹ: CHANEL – BLUE SERUM

 

Odcienie szminek CHANEL LE ROUGE CRAYON DE COULEUR 

CHANEL proponuje 12 intensywnych odcieni szminek LE ROUGE CRAYON DE COULEUR:

N°1 Nude

N°2 Rose Violine

N°3 Rose Clair

N°4 Rouge Corail

N°5 Rouge

N°6 Framboise

N°7 Fuchsia

N°8 Cassis

N°9 Beige Rosé

N°10 Bois de Rose

N°11 Tangerine

N°12 Carmin.

 

Aplikacja CHANEL LE ROUGE CRAYON DE COULEUR 

Wystarczy przekręcić kredkę i za jednym pociągnięciem wykonać makijaż ust. Najpierw użyj czubka ołówka, aby obrysować kontur warg, następnie płaską częścią szminki wypełnij całą powierzchnię ust. Uwaga: wypróbuj też CHANEL LE ROUGE CRAYON DE COULEUR jako róż na policzki – wystarczy nanieść jedną kropkę i rozetrzeć palcem. Gotowe!

 

Dostępność CHANEL LE ROUGE CRAYON DE COULEUR

Kolekcja CHANEL LE ROUGE CRAYON DE COULEUR dostępna jest w sprzedaży we wszystkich autoryzowanych salonach CHANEL i w sprzedaży online w cenie 37 $. W Polsce nową kolekcję CHANEL proponują perfumerie Douglas w cenie 169 zł. Polecamy!

 

Poznajcie całą kolekcję szminek i zobaczcie wdzięczny tutorial, w którym swoje makijażowe triki prezentuje nam nie kto inny jak ambasadorka CHANEL Makeup – Monika JAC Jagaciak!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: makijaż | JAC Jagaciak | Chanel |

podobne artykuły