PL / EN
CHANEL BLUE SERUM: HOLISTYCZNA WIZJA PIĘKNA

CHANEL BLUE SERUM: HOLISTYCZNA WIZJA PIĘKNA

Poznajcie holistyczną wizję piękna od francuskiej marki!

Blue Serum to najważniejsza premiera urodowa marki CHANEL w 2017 roku. Poznajcie holistyczną wizję piękna od francuskiego pioniera w dziale beauty!

HISTORIA "NIEBIESKIEGO" PIĘKNA

Przez ponad 20 lat, CHANEL, tworząc powiązania pomiędzy otoczeniem, stylem życia i urodą, towarzyszy kobietom w każdym wymiarze ich życia. Ostatni koncept francuskiej marki otwiera nowy rozdział w badaniach laboratoriów CHANEL nad procesem starzenia się skóry. Eksperci zachęcają kobiety do porzucenia dotychczasowych przekonań na temat pielęgnacji anti-aging i rozwijania na przestrzeni lat własnego kapitału urodowego pozostając wiernym sobie.

W poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań, ośrodek CHANEL Research znalazł inspirację w tzw. „niebieskich strefach”, gdzie ludzie żyją dłużej i zdrowiej. Specjaliści francuskiej marki przeprowadzili badania na stulatkach z Kostaryki, Sardynii, Grecji oraz Japonii i czerpiąc ze stylu życia najdłużej żyjących tam mieszkańców stworzyli kompleksowy produkt do pielęgnacji dla każdego rodzaju skóry i wieku – Blue Serum.

Niebieskie strefy na mapie

ZOBACZ TEŻ: OLEJEK DO CIAŁA CHANEL No.5 L`HUILE CORPS

NIEBIESKIE STREFY

Co łączy stulatków żyjących na półwyspie Nicoya na Kostaryce, włoskich i greckich wyspach Sardynii i Ikarii czy w japońskiej Okinawie? Zdrowa dieta oparta na wysokiej jakości składnikach, regularna aktywność fizyczna (w tym codzienne chodzenie), dobre zarządzanie stresem (podchodzenie ze spokojem do trudnych sytuacji), ale też otwarta kultura, angażowanie się w życie społeczne.

ŹRÓDŁO DŁUGOWIECZNOŚCI

Kompleksowe badania CHANEL Research dowiodły, że istnieje podobieństwo w zachowaniach stulatków i osób, które cieszą się młodzieńczym wyglądem skóry długi czas. Wykazano cztery mechanizmy, które są niezbędne do utrzymania młodości:

- energia komórkowa (za sprawą codziennej aktywności fizycznej)

- metabolizm komórkowy (związany ze zrównoważoną dietą)

- kontrola komórkowego stresu (niezbędna w codziennym życiu)

- komunikacja międzykomórkowa (stanowiąca źródło odnowy biologicznej skóry).

Wieloletnie badania pozwoliły w końcu zaproponować holistyczny produkt, który oddziałuje na wszystkie cztery płaszczyzny.

3 SKŁADNIKI AKTYWNE CHANEL BLUE SERUM

Kombinacja trzech składników odżywczych występujących w niebieskich strefach dała kompozycję doskonałą. Mowa o zielonej kawie z Kostaryki, oliwie z Sardynii oraz pistacjach z Grecji. Połączenie siły natury i innowacyjnych technologii sprawiło, że wyjątkowe trio stało się gwarantem jędrności, gładkości i odpowiedniego odżywienia skóry, jednym słowem – jej młodości.

Uprawiana na 700 metrach powyżej morza kawa z półwyspu Nicoya bogata jest w przeciwutleniacze (kafestol i kahweol). Oliwa z oliwek z Sardynii to czyste źródło niezbędnych kwasów tłuszczowych i Omega 3, 6 i 9, a liście z drzew oliwnych zawierają silne przeciwutleniacze (m.in. polifenole). Z kolei greckie pistacje to skarbnica kwasu oleanolowego odpowiedzialnego za odżywczą moc regeneracji.

Kawa, oliwa i pistacje

DZIAŁANIE CHANEL BLUE SERUM

Badanie przeprowadzone na 133 kobietach w różnym wieku i o różnych typach cery z Francji, Chin i stref niebieskich udowodniły wysoką skuteczność CHANEL Blue Serum. Indeks zdrowia, na który składają się jędrność, miękkość, blask i świeżość, a także indeks młodości, w którym można wymienić ponownie miękkość, ale i brak zmarszczek, gęstość, sprężystość, brak przebawień i gładkość zostały poprawione aż w 23 proc. Nowe serum posiada w swoim składzie również składniki nawilżające, takie jak gliceryna czy pochodne kwasu hialuronowego oraz biokompatybilne polimery tworzące barierę ochronną skóry.

STOSOWANIE CHANEL BLUE SERUM

Serum CHANEL świetnie współgra z innymi kosmetykami, można wprowadzić je do codziennej pielęgnacji bez obawy o konsekwencje łączenia z innymi aktywnymi składnikami. Zaleca się stosowanie rano i wieczorem na oczyszczoną cerę. Trzy pompki produktu należy naturalnie podgrzać dłońmi i rozprowadzić na kontur twarzy, policzki i czoło, wmasowując kosmetyk w cerę. Rytuał piękna przeprowadzany regularnie aktywuje Waszą młodość. Dziś i jutro. 

DOSTĘPNOŚĆ CHANEL BLUE SERUM

Nowość CHANEL Blue Serum jest już dostępna w sprzedaży stacjonarnej we wszystkich autoryzowanych perfumeriach CHANEL w cenie 110 $ lub w sprzedaży online TUTAJ! W Polsce perfumerie Douglas proponują CHANEL Blue Serum w cenie 459 zł - KUP TUTAJ!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: kremy | Chanel |

podobne artykuły