PL / EN
CHANEL MAKEUP CRUISE 2017

CHANEL MAKEUP CRUISE 2017

Poznajcie nową linię makijażu LES INDISPENSABLES DE L’ÉTÉ od paryskiego domu mody!

Koncepcja jest taka, że nie ma koncepcji. Chodzi tu o sensualność, uczucie i ducha przedmiotów” – zapowiada kolekcję CHANEL LES INDISPENSABLES DE L’ÉTÉ na sezon cruise 2017 Lucia Pica, CHANEL Global Creative Makeup and Color Designer.

Inspiracje CHANEL LES INDISPENSABLES DE L’ÉTÉ

Sposób, w jaki Gabrielle Chanel pojmowała letnią urodę, a więc jako promienny dotyk słońca na skórze, stał się istną legendą i kwintesencją piękna. Jej pionierski duch i wyzwolona definicja naturalnego glamouru zmieniły postrzeganie piękna na zawsze.

Lucia Pica, kreując swoją pierwszą kolekcję makijażową cruise, stworzyła kosmetyki, które instynktownie podkreślają naturalne piękno i stanowią esencję lata CHANEL, a jednocześnie stają się hołdem dla wolnej i słonecznej osobowości Mademoiselle. LES INDISPENSABLES DE L’ÉTÉ to pełna blasku i szyku linia, która jest zbiorem wyłącznie niezbędnych produktów do stworzenia letniego looku. To będzie lekki makijaż wykonany bez wysiłku, koncentrując się na świetlistej cerze z akcentem brązu.

Anna Ewers jako Summer Beauty od CHANEL Makeup (fot. materiały prasowe)

Wszystkie odcienie proponowane w kolekcji CHANEL Makeup LES INDISPENSABLES DE L’ÉTÉ to kolory inspirowane naturalnymi krajobrazami. Paleta słonecznych odcieni ziemi zaczyna się na ciepłych, brzoskwiniowych barwach nude, a kończy na głębokich brązach, jednocześnie urozmaicona jest akcentami zieleni oraz niebieskich szarości, z domieszką połyskującego koralu przypominającego majestatyczny zachód słońca. Subtelne tekstury są komfortowe, więc wymagają jedynie lekkiego dotyku, z kolei intuicyjne kształty nawiązują do letniej, uspakajającej aury. „To wszystko jest częścią odprężającej wolności, która jest bazą tej kolekcji” – mówiła Lucia Pica.

POLECAMY: CHANEL - BLUE SERUM

Kolekcja makijażowa CHANEL LES INDISPENSABLES DE L’ÉTÉ

Lucia Pica znana ze swojego przemyślanego, artystycznego i inteligentnego podejścia do piękna, doskonale równoważy twórczy instynkt z intelektualnym rygorem. Analizując ideę Summer Beauty autorstwa Coco Chanel, zauważyła, że charakterystyczne dla letniego okresu estetyczne poczucie wolności odnajdujemy w przyrodzie. „To naprawdę aura. Chcesz wyglądasz dobrze, ale nie sztucznie. Chodzi o utrzymanie tego ducha wolności” – tłumaczy Pica, której celem było stworzenie kolekcji pomagającej osiągnąć efekt glamour bez zbędnego wysiłku. Wynik: wygląd, który podkreśla prawdziwą osobowość kobiety. „Chodzi o bycie sobą oraz ponad osądami i zważaniem na to, co wypada. Gabrielle Chanel mówiła często o odwadze, śmiałości bycia sobą i sprzeciwie. Właśnie tego pragnę dla kobiet” – spuentowała dyrektor kreatywna CHANEL Makeup.  

CHANEL LES INDISPENSABLES DE L’ÉTÉ – twarz

Summer Beauty nie wymaga niczego więcej poza promiennym blaskiem na cerze. Na sezon cruise 2017 CHANEL Makeup przestawia dwa nowe odcienie w linii pudrów brązujących LES BEIGES. Są jeszcze lżejsze i bardziej komfortowe niż poprzednie edycje, mają wpisywać się w subtelną, naturalną letnią aurę. LES BEIGES HEALTHY GLOW LUMINOUS COLOUR to rozświetlający puder, który jest prekursorem całkiem nowego poziomu blasku. Tworzy na skórze delikatną, naturalną „zasłonę” uzupełnioną ultra-drobnymi cząstkami złota. Ponadto, formuła wzbogacona naturalnymi masłami i woskiem pszczelim, zapewnia „drugiej skórze” subtelny blask. Rezultat: jasna, promienna, świeża i zdrowo zabarwiona cera za jednym dotykiem.

Seria nowych pudrów LES BEIGES to 5 odcieni od różowego beżu, do głębokiej czekolady: light, medium light, medium, deep medium oraz deep.

Puder CHANEL LES BEIGES HEALTHY GLOW LUMINOUS COLOUR (fot. materiały prasowe)

CHANEL LES INDISPENSABLES DE L’ÉTÉ – usta

Usta na pierwszym planie od wschodu do zachodu słońca dzięki linii ROUGE COCO SHINE. Nowa kolekcja to dwa połyskujące odcienie będące połączeniem szyku szminki i komfortu błyszczku: Golden Sun – nowoczesna, słoneczna brzoskwinia oraz Golden Sand – ciepły, intensywny kolor nude.

CHANEL Makeup proponuje również trio ROUGE COCO STYLO - ołówki do ust, które dzięki swojej nawilżającej formule, staną się idealnymi kompanami podróży. Sepia to letnia interpretacja pełnej blasku czekolady, Panorama – perfekcyjny miękki beż, a Esquisse – idealny odcień koralu.

CHANEL ROUGE COCO SHINE i CHANEL ROUGE COCO STYLO (fot. materiały prasowe)

ZOBACZ TEŻ: CHANEL SKINCARE - HYDRA BEAUTY MICRO CREME

CHANEL LES INDISPENSABLES DE L’ÉTÉ – oczy

Spojrzenie sięga tam, gdzie nonszalanckie brązowe piękno lata odnajduje dodatkowy element intrygi. Bogate odcienie brązów tworzą nową definicję intensywności, a nieoczekiwane błyski głębokiego koloru zmieniają klasyczną paletę lata. W kolekcji cruise 2017 znalazły się dwa odcienie kredki do oczu STYLO YEUX WATERPROOF oraz ciemnozielone i ciemnobrązowe tusze do rzęs MASCARA INIMITABLE WATERPROOF. Oba produkty są wodoodporne.

Kolekcja CHANEL Makeup LES INDISPENSABLES DE L’ÉTÉ, cruise 2017 (fot. materiały prasowe)

CHANEL LES INDISPENSABLES DE L’ÉTÉ – paznokcie

Kropką nad “i” wakacyjnego looku będzie perfekcyjny manicure. CHANEL przedstawia cztery odcienie w serii lakierów do paznokci LE VERNIS LONGUE TENUE: orzeźwiające trio - Coquillage (mleczna pomarańcz), Coralium (czarujący koral) i Sea Whip (słoneczny róż) oraz szarość z niebieskim odcieniem – Sargasso, która nawiązuje do głębi oceanu. Każdy z lakierów można nosić osobno, ale eksperci CHANEL zachęcają również do tworzenia ciekawych kombinacji z czterech proponowanych kolorów.

CHANEL LE VERNIS LONGUE TENUE (fot. materiały prasowe)

 

Lucia Pica przekonuje, że LES INDISPENSABLES DE L’ÉTÉ to coś więcej niż kolekcja makijażu – to stan umysłu. To pewność siebie, która spowodowana jest lekkim duchem lata. To wolność, odwaga do sprzeciwu, zaufanie naturze, harmonia i puszczenie wodzy fantazji.

Zobaczcie film wizerunkowy promujący CHANEL Makeup LES INDISPENSABLES DE L’ÉTÉ z ambasadorką Anną Ewers oraz poznajcie pełną kolekcję makijażu w albumie!

video

GUCCI JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Chanel | Chanel Makeup | cruise 2017 | kolekcja | makijaż |

podobne artykuły