PL / EN
CHANEL CRUISE 2020/21 – KOLEKCJA BALADE EN MÉDITERRANÉE

CHANEL CRUISE 2020/21 – KOLEKCJA BALADE EN MÉDITERRANÉE

Spacer nad Morzem Śródziemnym z CHANEL, czyli plan doskonały na początek wakacji!

 

6.06.2020 r. – zapowiedź kolekcji CHANEL Cruise 2020/21

Kolekcja CHANEL Cruise 2020/21 zatytułowana ‘Balade en Méditerranée’ (tłum. "Spacer nad Morzem Śródziemnym”) zostanie zaprezentowana 8 czerwca 2020 roku o godz. 12:00 na chanel.com i w social mediach francuskiego domu mody.

Na 8 czerwca przypada Światowy Dzień Oceanów. Czy to zbieżność dat? Nie sądzimy i z niecierpliwością czekamy na międzysezonową kolekcję CHANEL inspirowaną śródziemnomorską naturą!

Zobacz też: CHANEL – POKAZ CRUISE 2019/20

8.06.2020 r. – premiera kolekcji CHANEL Cruise 2020/21

CHANEL CRUISE 2020/21: PODRÓŻ PO MORZU ŚRÓDZIEMNYM

 „Początkowo myślałam o Capri, gdzie miał się odbyć pokaz, ale ostatecznie nie stało się to z powodu obostrzeń” – mówi Virginie Viard, która pierwotnie planowała tradycyjną prezentację w maju. „Musieliśmy się dostosować: nie tylko zdecydowaliśmy się na użycie tkanin, które już mieliśmy, ale kolekcja ewoluowała w kierunku podróży po Morzu Śródziemnym… Wyspy, zapach eukaliptusa, różowe odcienie bugenwilli ”. Wszystko pod wspólnym mianownikiem swobodnego uroku inspirowanego legendarnymi aktorkami lat 60., które spędzały swoje wakacje na Riwierze Włoskiej i Francuskiej.

fot. Karim Sadli

CHANEL – KOLEKCJA CRUISE 2020/21 BALADE EN MÉDITERRANÉE

Kolekcja Cruise 2020/21 została zaprojektowana z myślą o podróżowaniu z „garderobą, którą można nosić w małej walizce, shopperce  i haftowanej torebce”. O wyjazdach z kilkoma łatwymi do noszenia, uniwersalnymi elementami, które idealnie do siebie pasują, ale także oczekują na kreatywne modyfikacje.

fot. Karim Sadli

Spódnice maxi po podciągnięciu stają się sukienkami bez ramiączek, długie kurtki z czarnego szyfonu mogą być w dzień narzucane na bikini lub na wieczór stylizowane z haftowanym, bandażowym topem i dżinsami, a jeśli są noszone na nagiej skórze, stają się idealnym dezabilem. Sukienki z transparentnej, jedwabnej lamy są połączone z kurtkami, które można odpiąć i założyć na parę szortów z krepy, a kopertowe sukienki i spódnice wspaniale uwalniają ruch. Róż w kolorze bugenwilli rozjaśnia skórzane garnitury, które są tak miękkie i elastyczne jak druga skóra. Dla pasjonatek klasyki są również komplety z tweedu, który tym razem został pozostawiony bez podszewki dla większej płynności ruchu.

fot. Karim Sadli

Kolekcję wyrafinowanej prostoty doskonałej na letni sezon można już odkryć na chanel.com, a w listopadzie doświadczyć jej na żywo (i na sobie!) w butikach CHANEL.

Zainspirujcie się śródziemnomorskim stylem kolekcji prezentowanej w kampanii autorstwa Karima Sadli`ego, lookbooku Juliena Martineza Leclerc`a oraz video uchwyconego przez Juliena Pujola!

#CHANELCruise

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: cruise | Chanel |

podobne artykuły