Logotyp serwisu lamode.info
CFDA/VOGUE FASHION FUND 2017: NOMINOWANI

CFDA/VOGUE FASHION FUND 2017: NOMINOWANI

Poznajcie 10 nowojorskich talentów, które powalczą o 400 tys. dolarów!

Spis treści

1. CFDA/VOGUE FASHION FUND 2017

2. CFDA/VOGUE FASHION FUND: NOMINOWANI

CFDA/VOGUE FASHION FUND 2017

Mimo, że czasem wydaje się, iż przemysł modowy jest w bezustannym pędzie, Nowy Jork to wciąż miejsce, w którym warto być i tworzyć swój własny biznes. Co roku, nagroda CFDA/Vogue Fashion Fund wyróżnia tamtejsze talenty, zapraszając 10 najlepszych do rywalizacji w serii projektanckich wyzwań – stawka jest duża: 400 tys. dolarów i wsparcie mentorskie ze strony członków CFDA i edytorów Vogue’a.

W tegorocznym składzie komitetu znalazło się czterech nowych jurorów: Nicole Phelps (Vogue Runway), Eva Chen (Instagram), Roopal Patel (Saks Fifth Avenue) oraz Joseph Altuzarra (laureat nagrody z 2011 roku).

POLECAMY: CHIARA FERRAGNI OTWIERA PIERWSZY BUTIK STACJONARNY W EUROPIE

CFDA/VOGUE FASHION FUND: NOMINOWANI

10 szczęśliwców wybranych przez jury w ubiegłym tygodniu, kilka kolejnych spędzi wraz jurorami recenzując własne kolekcje, a w październiku udadzą się wspólnie do Los Angeles, gdzie pokażą swoje prace podczas pokazu mody w Chateau Marmont. Wielu z nich zaprezentuje również najnowsze osiągnięcia podczas nowojorskiego tygodnia mody na sezon wiosna lato 2018 (wrzesień) – nikt nie mówił, że będzie łatwo!

Zwycięzca i dwie wyróżnione osoby zostaną ogłoszeni podczas gali, która odbędzie się 6 listopada w Nowym Jorku. Do domu zabiorą ze sobą odpowiednio 400 tys. i po 150 tys. dolarów. Zobaczcie wszystkich kandydatów do nagrody - o tych nazwiskach może być niedługo naprawdę głośno.

tagi: CFDA/VOGUE FASHION FUND | PROJEKTANCI MODY |

podobne artykuły