Logotyp serwisu lamode.info
CELLULIT - JAK GO ZWALCZYĆ? MARKA ELANCYL PREZENTUJE INNOWACYJNY CELLU SLIM

CELLULIT - JAK GO ZWALCZYĆ? MARKA ELANCYL PREZENTUJE INNOWACYJNY CELLU SLIM

Uporczywy cellulit? Poznaj innowacyjną formułę Cellu Slim marki Elancyl, która zapewni Twemu ciału kompleksowe działanie wyszczuplająco-ujędrniające i pomoże zwalczyć "pomarańczową skórkę".

Potocznie nazywany „skórką pomarańczową”, cellulit to dla wielu z nas wróg numer jeden. Szczególnie wiosną, gdy odsłaniamy zdecydowanie więcej ciała i marzymy, by pochwalić się piękną i gładką skórą. Walka z cellulitem choć ciężka, może być skuteczna, wymaga jednak od nas pewnej samodyscypliny, zdrowej diety, dużej ilości wypijanej mineralnej wody, ruchu i odpowiedniej pielęgnacji.

 

Marka Elancyl przedstawia Cellu Slim, nowy produkt o innowacyjnej formule, pomocny w walce z uporczywym cellulitem. Jego formuła, która opiera się na unikalnym połączeniu cekropii z kofeiną, umożliwia silne działanie redukujące tłuszcze. Kosmetyk zawiera również dodatkowe substancje aktywne (opatentowany wyciąg z pieprzu syczuańskiego, florydzyna, bluszcz), które wraz z cekropią i kofeiną zapewniają kompleksowe działanie wyszczuplająco-ujędrniające.

 

Cellu Slim ma lekką i przyjemną konsystencję o delikatnie kwiatowym zapachu. Jedna poranna aplikacja preparatu zapewnia skuteczne działanie przez 24 godziny. Marka Elancyl gwarantuje, że pierwsze efekty kuracji zobaczymy już po 7 dniach regularnego stosowania.

 

Cellu Slim dostępny jest w aptekach.

tagi: Elancyl | Cellu Slim | jak zwalczyć cellulit | pielęgnacja ciała |

podobne artykuły