PL / EN
BUMBLE AND BUMBLE – NOWA MARKA W PERFUMERIACH SEPHORA

BUMBLE AND BUMBLE – NOWA MARKA W PERFUMERIACH SEPHORA

Do wielkiej rodziny Sephora w Polsce dołączyła właśnie kolejna marka. Poznajcie kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów Bumble and bumble!

35 lat doświadczenia w salonach fryzjerskich, 20 lat innowacyjnych produktów i 15 lat za kulisami pokazów mody. Do tej historii marki Bumble and bumble można dopisać już kolejny rozdział – wkroczenie na polski rynek. Bowiem w naszych rodzimych perfumeriach Sephora na wyłączność dostępne są już, te znane na świecie, nowojorskie produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów.

 

Kosmetyki do włosów Bumble and bumble stanowią idealne zaplecze nie tylko w najbardziej wymagających warunkach m.in podczas pracy stylistów fryzur, na pokazach mody, ale też sprawdzają się, na co dzień u bardziej wymagających klientów, którzy szukają profesjonalnej pomocy w dbaniu o włosy. Marka jest autorem tak kultowych produktów jak brylantyna, mleczko do stylizacji czy puder do włosów. W swojej ofercie posiada szeroką gamę szamponów, odżywek, masek, serum, kosmetyków do stylizacji – żelów czy pianek.

 

Co o marce powiedział dyrektor artystyczny i PR Sephora, Sergiusz Osmański? „Doświadczenia stylistów Bumble and bumble zdobywane na wybiegach całego świata to punkt wyjścia dla powstania nowych linii wyjątkowych produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów. Tworzy się je w najlepszych laboratoriach na świecie, a następnie testuje w dwóch salonach firmy w Nowym Jorku.

 

Po produkty Bumble and bumble sięgają styliści, modelki, aktorzy, ludzie związani z modą oraz miłośnicy pięknych i zdrowych włosów z całego świata, dlatego niezmiernie cieszy nas, że również klienci Sephora w Polsce będą mieli okazję poznać i pokochać te wyjątkowe kosmetyki. Wspaniale uzupełnią one nasz bogaty asortyment innowacyjnych produktów”.


video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Bumble and bumble | kosmetyki do włosów | Spehora |

podobne artykuły