PL / EN
BROKATOWE KOZAKI CHANEL, CZYLI BUTY SEZONU

BROKATOWE KOZAKI CHANEL, CZYLI BUTY SEZONU

Stawiamy odważną tezę: oto buty sezonu jesień zima 2017/18!

MODA NA BŁYSK

W każdym sezonie pojawiają się modele ubrań czy dodatków, które stają się reprezentantami konkretnego trendu. Dokładnie tak jest z tymi butami. Obecnie mamy modę na błysk. Nosimy połyskujące buty, torebki i sukienki, ale to właśnie kozaki domu mody CHANEL stały się ikoną w swojej kategorii. Poznajcie je bliżej!

WIĘCEJTRENDY WIOSNA LATO 2018 - BUTY

BROKATOWE KOZAKI CHANEL

Botki oraz kozaki, z czarnym połyskującym wykończeniem (na nosku i obcasie), całe skąpane w brokacie, zdominowały wybieg CHANEL ready-to-wear na sezon jesień zima 2017/18, stając się jednocześnie nosicielem głównej inspiracji Karla Lagerfelda. Dyrektor kreatywny paryskiej marki tworząc jesienną linię regularną odnosił się do kosmosu.

POWIĄZANE: CHANEL - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2017/18

Buty dostępne są w pięciu wersjach kolorystycznych: białej, szarej, srebrnej, grafitowej i czarnej. Cena wysokich kozaków to około 6000 zł.

Brokatowe buty CHANEL (fot. East News)

BROKATOWE BUTY CHANEL W MODZIE ULICZNEJ

Pokochały je Eva Chen, Linda Tol, Chiara Ferragni, Gilda Ambrosio czy Irene Kim. Ostatniego dnia Paryskiego Tygodnia Mody mówili o nich wszyscy. W końcu wtedy odbył się pokaz kolekcji CHANEL, a wiele z przybyłych na niego kobiet zdecydowało się właśnie na ten model. Można śmiało już powiedzieć, że kultowy!

Jedno jest pewne: obok tych butów nie da się przejść obojętnie. Przekonajcie się sami!

video

CHANEL - BACKSTAGE POKAZU

tagi: buty | street style | Chanel |

podobne artykuły