PL / EN
BOHOBOCO DLA BOHATEREK CODZIENNOŚCI: KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2018

BOHOBOCO DLA BOHATEREK CODZIENNOŚCI: KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2018

Oto nowa odsłona polskiego duetu projektantów!

BOHOBOCO JESIEŃ ZIMA 2018

Sezon jesień zima 2018 jest dla BOHOBOCO przełomowy. Polski duet projektantów, Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek, wraca do esencji BOHOBOCO – kontrastów, kobiecości i kosmopolityzmu. Jesień w BOHOBOCO to minimalizm, ponadczasowość i klasyka uzupełnione o nowe elementy.

POLECAMY: Z WIZYTĄ U… BOHOBOCO

Tematem przewodnim sezonu jesień zima 2018 polskiej marki są siły, które drzemią w kobiecie BOHOBOCO. Projektanci analizują pragnienia współczesnej wonderwoman i pokazują, jak za pomocą ubioru podkreślić swoją wewnętrzną siłę.

Sezon jesień zima 2018 został podzielony na cztery wejścia kolekcji:

•            City Zen – siła płynąca ze spokoju;

•            Working Girl – siła płynąca z przedsiębiorczości;

•            Art Curator – siła płynąca z odwagi

•            Wonder Woman – siła płynąca z kobiecości.

Praca nad sezonem jesień zima 2018 była dla nas, jako projektantów, olbrzymim wyzwaniem” – mówili Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek. „Pierwszy raz zdecydowaliśmy się podzielić naszą wizję na cztery uzupełniające się historie, których punktem wspólnym jest kobieta BOHOBOCO. Pracując kolejno nad czterema wejściami kolekcji, opisywaliśmy ich nastrój i konsekwentnie przypisywaliśmy je do sylwetek kobiet. W każdej z kapsuł znajdziemy różne tkaniny oraz printy. Niezmienne są kontrast, kobiecość i kosmopolityzm. Wierzymy też, że klasyka nie przemija, dlatego minimalistyczne wzory przełamaliśmy nowoczesną konstrukcją. Te elementy w połączeniu tworzą jedną historię”.


BOHOBOCO CITY ZEN

Pierwsza kapsułkowa linia jesiennej kolekcji – City Zen – to powrót do korzeni BOHOBOCO, marki, w której spotykają się różne światy. Doskonale skrojoną bazę garderoby uzupełniają modele z modowym sznytem. Twórcy zestawiają kontrasty, np. połysk z matem, dzianinę z satyną, czerń z bielą lub pepitkę ze zwierzęcym motywem. W kolekcji znajdziemy subtelne nawiązania do wielkomiejskiego życia – zakładki i marszczenia przywołują na myśl architekturę nowojorskich budynków, a warstwowe stylizacje towarzyszą naszej wonderwoman przez cały dzień. Komfort w codziennym biegu zapewniają jej wykorzystane w kolekcji wysokiej jakości materiały, jak jedwabie, satyny, wełny i kaszmiry.

W linii City Zen, która otwiera nowy rozdział w portfolio BOHOBOCO, pojawia się wiele reinterpretacji klasycznych wzorów marki. Są to między innymi kaszmirowe oversize’owe płaszcze, nowoczesne, jedwabne koszule czy sukienki midi z nietuzinkowymi detalami. Na szczególną uwagę zasługują też total looki, jak koszula i spódnica w czarno-białą pepitę. Paleta barw oscyluje wokół ciepłych beży, musztard, pudrowych błękitów i różów, winnego bordo oraz stonowanego granatu. Niezmiennym elementem pozostaje czerń i biel, kolory charakterystyczne dla BOHOBOCO. Kolekcję uzupełniają skórzane torebki: srebrna kopertówka, prostokątna szkatułka-puzderko i mięsisty model typu tote bag.

Długo czekaliśmy na kolejny krok BOHOBOCO. Ale było warto!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Bohoboco | jesień zima 2018 | kolekcja | lookbook |

podobne artykuły