Logotyp serwisu lamode.info
BEAUTY SECRETS - HUBERT GROMADZKI, MODEL SPECTO MODELS

BEAUTY SECRETS - HUBERT GROMADZKI, MODEL SPECTO MODELS

Dotarł do samego finału 7. edycji Top Model!

 

Spis treści

1. HUBERT GROMADZKI – MODEL SPECTO MODELS

2. HUBERT GROMADZKI - BEAUTY SECRETS

HUBERT GROMADZKI – MODEL SPECTO MODELS

Hubert Gromadzki ma 21 lat i 187 cm wzrostu. Jest znany z udziału w 7. edycji programu Top Model, w którym dostał się do ścisłego finału. Dzisiaj to doświadczenie zaowocowało licznymi projektami tj. sesjami zdjęciowymi i edytorialami. Polscy bookerzy już rozpatrują dla Huberta nowe oferty otrzymane od lookbooków, magazynów czy kampanii, które lada moment ujrzą światło dzienne. Hubert rozwija skrzydła także poza granicami kraju. W styczniu będzie uczestniczył w kolejnym męskim Fashion Week w Mediolanie i Paryżu. Przed modelem także pierwszy kontrakt na rynku azjatyckim. Cele? Stać się TOP Modelem nie tylko w Polsce.

Hubert jest ceniony za profesjonalne podejście w pracy, otwartość, determinację, pozytywną energię oraz chęć działania i rozwijania swoich pasji w modelingu. Poza tym, dzieli się z nami swoimi sekretami, by zachować dobrą formę, zdrowie i nienaganny wygląd. Oto one!

POLECAMY: NAJLEPSZE POLSKIE AGENCJE MODELEK

HUBERT GROMADZKI - BEAUTY SECRETS

Twoja ulubiona aktywność fizyczna?

Moja dieta jest prosta - jem po prostu zdrowo! Staram się dostarczać wszystkie minerały i witaminy potrzebne mojemu organizmowi non stop, bo przecież to wpływa na to jak wyglądam.  Żyję w biegu, aktualnie każdego dnia coś się dzieje, grafik pęka w szfach, ale zawsze pamiętam by mieć ze sobą zdrowe jedzenie i wodę.

Jak dbasz o cerę i włosy?

Wychodzę z założenia, że sam zdrowy tryb życia tj. dieta i sport dają więcej niż kosmetyki. Staram się często przemywać swoją twarz w ciągu dnia. Od czasu do czasu nałożę na twarz maseczkę oczyszczającą. Włosami nie przejmuję się zbytnio, taka ich już natura, podstawowy szampon i odżywka.

Hubert Gromadzki na okładce magazynu Glamour (fot. materiały prasowe)

Twoje ulubione kosmetyki?

Na ten moment ciężko mi zdecydować. Nie mam ulubionych kosmetyków czy marki,  wydaje mi się, że cały czas szukam tych, które zostaną ze mną na dłużej. Jedynie regularnie używam tego samego kremu do rąk.

Twój największy beauty secret?

Tym nikogo nie zaskoczę! Sport, pozytywna energia i zdrowe jedzenie.

Odkryjcie portfolio Huberta Gromadzkiego w naszej galerii zdjęć!

tagi: Hubert Gromadzki | Specto Models | modele | kariera |

podobne artykuły