PL / EN
BEAUTY SECRETS: MARTA IWAŃSKA (DOKTOR MAKEUP)

BEAUTY SECRETS: MARTA IWAŃSKA (DOKTOR MAKEUP)

Ulubiona makijażystka polskich gwiazd zdradza nam tajniki swojej urody!

MARTA IWAŃSKA – MAKIJAŻYSTKA DOKTOR MAKEUP

Marta Iwańska znana szerzej jako Doktor MakeUp - makijażystka z ponad 20-letnim doświadczeniem, trenerka wizażu i szkoleniowiec. Kreatorka własnej kolekcji bestsellerowych pigmentów i rozświetlaczy dla marki Clare Blanc. Na co dzień możemy ją spotkać w warszawskim Atelier Stylissimo, gdzie upiększa kobiety idealnie dopracowanym makeupem z niepowtarzalnym efektem GLOW. Blask i perfekcja pracy to jej znaki rozpoznawcze. Jest wzorem do naśladowania dla aspirujących wizażystek, szkolenia przeprowadzane przez Martę cieszą się ogromnym i wciąż rosnącym zainteresowaniem.

DOKTOR MAKEUP – SEKRETY URODY

Twoja ulubiona aktywność fizyczna?

Woda i taniec to moje dwa żywioły. Woda mnie wycisza, a taniec pobudza.

Jak wygląda Twoja dieta?

Dieta bezglutenowa bardzo mi służy, ale nie zawsze jest łatwa do zrealizowania. Jednak zawsze stawiam na dóbr dobrej jakości produktów i maksymalne ograniczenie produktów przetworzonych.

Jak dbasz o cerę i włosy?

W pielęgnacji cery stawiam na demakijaż i nawilżanie. Uwielbiam kosmetyki azjatyckie i wszystkie rytuały pielęgnacyjne praktykowane przez Azjatki. Marka DrG to moja ulubiona marka. Włosy: ponieważ jestem blondynką, to w pielęgnacji stawiam na kosmetyki, które niwelują żółte tony i olejki do intensywnej regeneracji. Marka Schwarzkopf to moja ulubiona marka.


Twoje ulubione kosmetyki?

Mój ulubiony kosmetyk pielęgnacyjny to krem czerwony Embryolisse - Embryoderme. Makeup to oczywiście bestsellerowy rozświetlacz Oh Glow Day Light, który stworzyłam z marką Clare Blanc. Włosy to maska regenerująca do włosów blond Schwarzkopf Professional Blondme.

Twój największy beauty secret?

Mój beauty secret to codzienny masaż twarzy. Codziennie wykonuję demakijaż olejkiem i przy tym robię zawsze masaz twarzy - to idealnie oczyszcza i ujędrnia skórę.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Marta Iwańska | kwestionariusz |

podobne artykuły