PL / EN
BAZAR „BACK TO SCHOOL” – TARGI MŁODYCH POLSKICH MAREK I PROJEKTANTÓW

BAZAR „BACK TO SCHOOL” – TARGI MŁODYCH POLSKICH MAREK I PROJEKTANTÓW

Już w najbliższą sobotę 30 sierpnia odbędzie się specjalna edycja targów mody dedykowana wszystkim uczniom . Przy ulicy Szpitalnej 8 w Warszawie będzie można kupić nie tylko ubrania, ale też plecaki, notesy i inne dodatki. Zobaczcie sami!

Wakacje nieubłaganie zbliżają się do końca, o czym bezlitośnie przypominają nam coraz krótsze dni i niższe temperatury. Dla wielu z nas oznacza to powrót do szkół i na zajęcia. Z tej okazji TFH BUTIK przy współpracy z Tymbarkiem przygotowali specjalną edycję targów „BACK TO SCHOOL”, które pomogą skompletować szkolną wyprawkę. Natomiast Ci, którzy już o 1. wrześniu zapomnieli, z pewnością powinni wykorzystać tę okazję do odświeżenia jesiennej garderoby i zakupienia ciekawych dodatków, gadżetów czy ubrań.

 

W zabytkowych przestrzeniach kamienicy, gdzie dawniej mieściła się Fabryka Czekolady Wedla, zaprezentuje się kilkadziesiąt polskich marek. Co więcej najnowsze kolekcje pokażą znani już lokalnemu podwórku Shameless, Mr Gugu & Miss Go, Szczęsny oraz nasze ulubione Mozcau. Jednak nie samą moda człowiek żyje, wiedzą o tym także organizatorzy. Pobliski bar Pies czy Suka otworzy swoje przestrzenie dla odwiedzających głodnych kulinarnych wrażeń, a Tymbark przygotował także specjalną strefę relaksu z ciekawymi gadżetami.

 

Więcej szczegółów nie zdradzamy i zapraszamy Was do wzięcia udziału w wydarzeniu! Tym bardziej, że wstęp jest wolny.

 

Zajrzyjcie na facebooka eventu. 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Bazar "Back to school" | Bazar przy Szpitalnej 8 | TFH BUTIK | Mozcau | polska moda |

podobne artykuły