PL / EN
LOUNGE MAGAZYN #63 LIPIEC/SIERPIEŃ 2014

LOUNGE MAGAZYN #63 LIPIEC/SIERPIEŃ 2014

Najnowszy lipcowo-sierpniowy numer Lounge Magazyn jest już dostępny! Sprawdźcie, co ciekawego czeka na Was w środku.

Najnowszy numer Lounge Magazyn na lipiec i sierpień 2014 został opatrzony aż dwiema okładkami. Ich gwiazdą jest Anna Sakowicz, którą możecie pamiętać z pierwszej polskiej edycji programu Project Runway. Autorem zdjęć okładkowych oraz sesji, którą znajdziecie w środku jest Miron Chomacki.

 

Oprócz tego, w najnowszym numerze Lounge Magazyn pojawił się wywiad ze Zbigniewem Rybczyńskim, polskim reżyserem i laureatem Oscara, w którym opowiada o swojej własnej walce o wolność w Polsce oraz tekst o wystawie Katarzyny Osipowicz „Demontage”, której puktem wyjścia stały się zdjęcia przeobrażone w nietypowe kolaże. W najnowszym Lounge Magazyn dowiecie się także jak zaaranżować dwupoziomowe mieszkanie.

 

Dla smakoszów i pasjonatów kuchni przygotowano stekowy elementarz, poradnik o tym, gdzie i jak kupować eko żywność, a także mnóstwo porad i przepisów. Entuzjaści mody, oprócz wspomnianej sesji okładkowej, mogą znaleźć wywiad z projektantem Michałem Pająkiem – założycielem i właścicielem marki Pajonk oraz artykuł o fotografii i wolności w modzie.

 

Tyle i jeszcze więcej znajdziecie w najnowszym numerze Lounge Magazyn, który dostępny jest w wersji on-line na stronie www.loungemagazyn.pl oraz w postaci drukowanej w wybranych miejscach w Krakowie, Warszawie i Katowicach. Zapraszamy do lektury!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Lounge Magazyn | Lounge Magazyn #63 | Ania Sakowicz | Project Runway | Zbigniew Rybczyński | Pajonk | Michał Pająk |

podobne artykuły